Łazienka jak z filmów i seriali – jak ją zaaranżować w swoim domu?

Łazienkę taką jak “z telewizora” albo “jak z katalogu” bez problemu można mieć w swoim domu. I wcale nie jest to kwestia wydania dużych sum pieniędzy, ale odpowiedniego zaaranżowania przestrzeni i użycia ciekawej armatury. W mojej łazience cała armatura pochodzi od marki Roca. Projektanci Roca tworzą niesamowite rzeczy!

roca łazienka retro

Pomysły na zaaranżowanie łazienki

Łazienka to nasza oaza relaksu, spokoju, miejsce odcięcia się od świata. Jednak aranżacja tego miejsca bardzo mocno wpływa na nasze samopoczucie w tej części naszego mieszkania lub domu. Oglądając filmy czy seriale można zauważyć pięknie zaaranżowane łazienki. Jak przenieść filmowe kadry do naszej rzeczywistości? Potrzebujemy jedynie odpowiedniej armatury łazienkowej, która wprowadza elegancki i błogi klimat do łazienki. Taką właśnie armaturę znajdziecie w asortymencie marki Roca.

Zobacz piękne wyposażenie łazienki na Roca.pl

W szerokiej ofercie można znaleźć kompletne wyposażenie łazienek: ceramikę i meble łazienkowe, stelaże podtynkowe, baterie, wanny, kabiny i brodziki, urządzenia do hydromasażu, dodatki łazienkowe. Stale rozwijane, wysokiej jakości produkty stanową rozwiązania w różnych stylach od uniwersalnych poprzez nowoczesne po minimalistyczne. Są przemyślane pod kątem oszczędności wody i energii i mają niepowtarzalny design.

aranzacja lazienki

Moja łazienka z armaturą Roca

Remont mojej 70-letniego domu z drewna daje mi ogromną satysfakcję. Nie tylko sam remont, ale przeprowadzenie gruntownej jego metamorfozy. Cała moja łazienka w remontowanym domu będzie urządzona z użyciem asortymentu od marki Roca. Armatura tej firmy absolutnie wyróżnia się na tle innych. Roca kładzie ogromny nacisk nie tylko na wysoką jakość, ale na unikalny design. Dzięki temu łazienka wyróżnia się na tle innych, nie jest “typową łazienką”, ale czymś więcej, miejscem domowego SPA.

Wystarczy obejrzeć kilka zdjęć łazienek z użyciem armatury Roca, aby poczuć ten wyjątkowy styl, jaki reprezentuje sobą ten brand. Kocham nietypowe połączenia, dlatego cieszę się, iż w moim starym, drewnianym domu będzie taka piękna i luksusowa łazienka. Poniżej zdjęcia, jak będzie ona wyglądała. Do urządzenia mojej łazienki wybrałam poniższe elementy od Roca:

  • wanna Ariana
  • meble łazienkowa z serii Carmen
  • lustro Iridia
  • umywalka Carmen
  • miska WC Inspira
  • brodzik Ignis
  • ścianka boczna Metropolis

metamorfoza starego domu łazienka

metamorfoza łazienki w moim domu

łazienka Roca

metamorfoza łazienki w moim domu

Luksusowa łazienka by Roca

Udało mi się znaleźć mnóstwo pięknych aranżacji z użyciem armatury Roca. Każda z tych łazienek jest wyjątkowa, nietypowa, ze smakiem. Przypominają piękne aranżacje z filmów, a tak naprawdę mogą z powodzeniem funkcjonować w każdym domu lub mieszkaniu. Aranżacje Roca z pewnością były wielką inspiracją do zaprojektowania łazienki w moim domu. Już niebawem pokażę Wam efekt mojej metamorfozy starego, drewnianego domu, a tym czasem zapraszam do obejrzenia wspaniałych aranżacji z armaturą Roca. Pomysły na zaaranżowanie łazienki jak widać mogą być naprawdę różne!

luksusowa łazienka żeliwna wanna roca łazienka z elementami niebieskieg morska łazienka łazienka glamour łazienka z elementami złota szara łazienka łazienka w stylu roca nowoczesna łazienka wanna roca wolnostojąca lazienka roca wystroj rustykalna łazienka oryginalny wytroj lazienki wanna roca łazienka roca wytrój łazienki roca łazienka wystrój roca wystrój łazienki aranzacja lazienki roca łazienka retro wystrój łazienki z roca roca wystrój wanna ariane roca łazienka roca

Zobacz piękne wyposażenie łazienki na Roca.pl

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge