Testuję: suplement diety na mocne włosy, paznokcie i stawy

Mocno wierzę w moc naturalnych sposobów, ale suplementy diety również mogą zdziałać wiele dobrego. Trzeba tylko wiedzieć co przyjmować, w jakich ilościach oraz sprawdzić, czy faktycznie dany suplement jest nam potrzebny. Ja testowałam suplementy poprawiający włosy oraz paznokci i suplement wzmacniający stawy od Prosper Labs.

Suplementy od Prosper Labs

Prosper Labs zapewnia suplementy osobom, które chcą dbać o swój stan zdrowia i dobre samopoczucie. Wykorzystuje do tego sprawdzone naturalne składniki, łącząc je z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Jednym z celów tej marki jest dostarczanie naturalnych i skutecznych produktów. Zapraszam  do obserwowania profilu Prosper Labs na Facebooku oraz Instagramie, gdzie możecie wygrać ich produkty. Więcej informacji o składzie preparatów i samej firmie znajdziecie na www.prosperlabs.pl

prosper labs suplementy

Suplement Prosper Labs “Hair and Nails”

Problem z paznokciami zaczęły się u mnie parę ładnych lat temu, gdy kilka razy zrobiłam sobie paznokcie akrylowe. Jak się okazało, było to bardzo szkodliwe dla moich (pewnie nie tylko moich) paznokci i tak naprawdę do dziś ich stan nie powrócił do tego z przed tego zabiegu kosmetycznego. Dlatego też bardzo chętnie testuję wszelkie sposoby na poprawienie wyglądu i siły paznokci.

suplement hair and nails

Suplement “Hair and Nails” brałam około 3 tygodni i już po takim czasie zauważyłam, że paznokcie przestały się rozdwajać i stały się mocniejsze. Wcześniej po jednym umyciu naczyń paznokcie były miękkie jak gąbka, teraz już nie są takie słabe. Jakie są właściwości suplementu diety od Prosper Labs “Hair and Nails”?

 • Pokrzywa korzystnie oddziałuje na skórę.
 • Witamina C poprawia produkcję kolagenu, wpływając na prawidłowe funkcjonowanie skóry.
 • Skrzyp polny wspomaga wzrost włosów i paznokci.
 • Biotyna i cynk pomagają zachować zdrowie włosów.
 • Miedź pomaga utrzymać odpowiedni koloryt włosów i skóry.

Suplement “Flex Factor”

Suplement “Flex Factor” to suplement dla osób, które chcą zadbać o swoje stawy. Dlaczego postanowiłam go zażywać? Około rok temu intensywnie biegałam przez około 6 miesięcy, zarówno w terenie, jak i na bieżni. Po kolejnych 6 miesiącach odezwały się kolana i niestety czasem mnie bolą. To ewidentnie efekt biegania, które bardzo obciąża stawy kolanowe.

suplement flex factor

Te suplement brałam również około 3 tygodnie i faktycznie odczuwam poprawę w komforcie chodzenia oraz podczas ćwiczeń. Myślę, że dłuższa kuracja może całkiem zlikwidować mój problem z kolanami. Co zawiera w sobie ten suplement?

 • Glukozamina odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie stawów.
 • Jest niezbędna do prawidłowej budowy chrząstki oraz mazi stawowej.
 • Kadzidłowiec również pozytywnie wpływa na stawy.
 • Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu.
 • Przyczynia się do właściwego funkcjonowania kości i chrząstek stawowych.

Reasumując: suplementy od Prosper Labs mają bardzo czytelny i moim zdaniem naprawdę dobry skład. Nie ma w nich żadnych “udziwnień” czy nieznajomych mi substancji. Widzę efekty stosowania obydwu suplementów, dlatego mogę je Wam polecić 🙂 Nie zapominajcie tylko o naturalnych sposobach na swoje dolegliwości! 🙂

prosper labs

Polecam 🙂

Comments

 1. avatarBarbara P. says

  Podobnie jak Ty nie odżegnuję się od suplementów. Sprawdzam co tam w sobie ciekawego mają i sięgam jeśli np. nie radzę sobie z kruchymi paznokciami lub wypadającymi włosami. Jak działają to czemu nie skorzystać.

 2. avatarTomasz says

  Jestem facetem i mam zakola myślisz że te suplementy które stosujesz w jakiś sposób by mi pomogły?

  • avatar says

   myślę, że to bardziej pomaga na wzmocnienie włosów, a z problemem wypadania trzeba sobie poradzić bardziej ukierunkowanymi na to preparatami, ale proszę jeszcze dopytać o to producenta Prosper Labs

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge