Wywiad ze mną w “Pytanie na Śniadanie” TVP2

Kilka dni temu miałam okazję opowiedzieć trochę o mojej książce w TVP 2 “Pytanie na Śniadanie”. Temat jak widać jest bardzo na czasie, bo w tym roku miałam okazję już kilka razy wypowiadać się w różnych programach w tej kwestii. Razem ze mną o zakupache mówił Michał Zaczyński.

Warto jednak myśleć o tym w co się ubieramy, jak się ubieramy i jak wyglądamy. Nie warto jednak dramatyzować, jeśli w naszej szafie nie posiadamy nawet jednej rzeczy z najnowszych kolekcji, a nasz ulubiony płaszcz ma za sobą już kilka sezonów. Jeżeli czujemy się dobrze, wszystko jest na swoim miejscu. Nie można też z kolei przeginać w drugą stronę i zakładać ciuchów z metką “bylejakości”, bo jednak “Jak Cię widzą, tak Cię piszą”, a ubrania niedopasowane, tandetne i niechlujne zdecydowanie będą działać na naszą niekorzyść. Trzeba znaleźć złoty środek.

W tym nagraniu razem ze mną o zakupoholizmie mówił Michał Zaczyński. Michał poddał się eksperymentowi i przez rok nie kupował żadnych ubrań i dodatków. Okazuje sie, że można!. Wiem tylko jedno, że czynność taka jak kupowanie musi iść w parze z rozsądkiem.

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge