Rodzinne bankowanie – który bank zrobi to najlepiej?

Cała rodzina w jednym banku? Tak, teraz to jedno z najczęściej wybieranych rozwiązań. Dlaczego? Ponieważ daje ono mnóstwo korzyści dla wszystkich członków rodziny. Dodatkowo pozwala na zdobywanie bonusów pieniężnych. Załóż konta dla siebie oraz Twojego dziecka w Bank Pekao S.A. i zyskaj nawet 300 zł!

Bank dla całej rodziny

To, jak wyglądają finanse w roku 2023 zupełnie różni się od lat poprzednich. Nowoczesność i elektronika wykorzystywane są przez banki na wiele różnych sposobów. Wszystko po to, aby ułatwiać swoim Klientom transakcje finansowe, możliwości oszczędzania czy przekazywania pieniędzy pomiędzy różnymi podmiotami. Pamiętam, jak kiedyś całymi rodzinami przechodziło się do jednej sieci komórkowej. Teraz rodziny przenoszą się do jednego banku i korzystają z możliwości rodzinnego bankowania. 

ZAŁÓŻ KONTO Z BONUSAMI W BANK PEKAO S.A.

Wraz z nadejściem nowego roku szkolnego Bank Pekao S.A. przygotował niezwykle korzystną ofertę dla całej rodziny. Aż do ukończenia 26 lat dziecko zyskuje 0 zł za prowadzenie konta, obsługę karty debetowej i 0 zł opłaty banku za wypłaty gotówki z bankomatów w Polsce i zagranicą. Do tego wszechstronne aplikacje mobilne (PeoPay KIDS dla dzieci w wieku 6-12 lat, PeoPay dla nastolatków i PeoPay dla rodziców), bonus dla rodzica i dziecka razem 300 zł + promocyjne oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym dla rodzica i na Moim Skarbie dla dziecka. Konta możesz założyć wygodnie w domu (bez papieru, bez kuriera). W Banku Pekao S.A. otrzymujecie także najbardziej funkcjonalne i nowoczesne aplikacje mobilne. 

Dzieci w większości przypadków uzależnieni są od finansów rodziców. Bank Pekao S.A. ułatwia rodzinom przekazywanie sobie środków. Służy do tego opcja Prośba o kieszonkowe. Kiedy dziecko korzysta z tej funkcji, rodzic otrzymuje prośbę o przelew na skarbonkę lub portfel. Doskonale wiemy, że w okresie bycia nastolatkiem może wydarzyć się naprawdę wiele. Dzięki szybkiej możliwości przekazywania sobie pieniędzy, zarówno dzieci, jak i rodzice mogą czuć się o wiele bezpieczniej. Konieczność powrotu taksówką, nieoczekiwana konieczność zapłacenia za wstęp do jakiegoś miejsca, spontaniczna wycieczka za miasto z przyjaciółmi i wiele innych sytuacji może wydarzyć się w życiu dziecka. W każdej z tych sytuacji z opresji może uratować właśni szybki przelew od rodzica. 

Załóż konta dla siebie i Twojego dziecka i zyskaj nawet 300 zł!

Aż do ukończenia 26 lat dziecko ma:

 • 0 zł za prowadzenie Konta Przekorzystnego
 • 0 zł za wydanie i obsługę kartę debetowej
 • 0 zł opłaty banku za wypłaty gotówki kartą debetową z bankomatów w Polsce i zagranicą i wypłaty z bankomatów
 • 0 zł za prowadzenie kont, obsługę karty i wypłaty z bankomatów
 • wszechstronne aplikacje mobilna (PeoPay KIDS z grą edukacyjną, PeoPay dla nastolatków i PeoPay dla rodziców)
 • bonus dla rodzica i dziecka razem 300 zł + X% promocyjne oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym dla rodzica i na Moim Skarbie dla dziecka
 • 0 zł za konto – bezwarunkowo bezpłatne Konto Przekorzystne
 • 0 zł za kartę i wypłaty z bankomatów

Dla osób powyżej 26 lat także nie ma opłat za prowadzenie konta, przelewy przez Internet i wypłaty z sieci bankomatów Pekao. 

Klient może też zyskać:

 • standardową wielowalutową kartę za 0 zł,
 • dwie bezpłatne wypłaty z obcych bankomatów w Polsce w miesiącu,
 • wszystkie wypłaty z bankomatów za granicą bez naszej opłaty.

Wystarczy, abyś miesiąc wcześniej zapewnił na konto, do którego wydana jest karta, jednorazowy wpływ na minimum 500 zł oraz zrobił 1 płatność tą kartą na dowolną kwotę.

Jeśli nie uda Ci się spełnić jednego z warunków, to opłata za kartę w kolejnym miesiącu wyniesie 4 zł, a prowizja za wypłatę z obcego bankomatu w Polsce lub za granicą  2,3% (minimum 5 zł). Pamiętaj, aby spełniać warunki co miesiąc.

O czym warto pamiętać przy wypłatach z bankomatów za granicą – Bank nie pobierze opłaty za wypłaty gotówki z obcego bankomatu, ale pamiętaj, że za granicą operator bankomatu może naliczyć taką opłatę. Informacja z opłatą będzie wyświetlona na bankomacie z pytaniem, czy ją zatwierdzasz.

Bonus do 300 zł:

 • do 200 zł za założenie konta online z karta do konta i aplikacją Pekao24 i PeoPay po spełnieniu warunku aktywności (min. 5 transakcji kartą w każdym z 3 miesięcy po otwarciu konta)
 • 100 zł za założenie produktów dla dziecka w zależności od wieku dziecka (za założenie, w przypadku młodszych dzieci warunkiem jest posiadanie ponad 200 zł na koncie, a dzieci w wieku 6-17 lat mają zalogować się do aplikacji i zapłacić min 3 trx kartą lub BLIK)

Bankowość dla nastolatka

W obecnych czasach nastolatkowie coraz częściej mają już swój kapitał finansowy. Wiąże się to z tym, że mają oni coraz większe możliwości zarabiania pieniędzy. Z pewnością przyczynia się do tego rozwój social mediów i związane z tym możliwości biznesowe. Żyjemy w czasach, gdzie nareszcie wspiera się przedsiębiorczość od najmłodszych lat. Posiadanie własnego konta przez nastolatka z pewnością pozwala mu poczuć się pewniej oraz doroślej. To z kolei sprzyja poważniejszemu myśleniu o swojej przyszłości oraz gromadzenia kapitału finansowego. Dlatego też warto stawiać na rodzinne bankowanie, aby nawet nastolatkowie mogli poczuć się częścią globalnego systemu finansowego, który jest “oknem na świat”.

ZAŁÓŻ KONTO Z BONUSAMI W BANK PEKAO S.A.

Z różnych badań wynika, że nastolatkowie generują mnóstwo transakcji finansowych. Korzystają oni z tych najbardziej nowoczesnych form płacenia jak płatność telefonem czy zegarkiem. Takie młodzieżowe konto młodzieżowe daje całe multum możliwości. Dzięki opcji BLIK mogą ekspresowo przelewać pieniądze znajomym na numer telefonu (na przykład, gdy ktoś zapłacić za nas w kawiarni i chcemy mu od razu zwrócić pieniądze), doładować komórkę, lub kupić bilet na komunikację miejską w wybranych miastach w Polsce. Można ekspresowo robić zakupy w sklepach internetowych. W ramach rodzinnego bankowania rodzice oczywiście mają kontrolę nad finansami nastolatka. Służy do tego Panel rodzica z kontrolą rodzicielską finansów dziecka.

ZAŁÓŻ KONTO Z BONUSAMI W BANK PEKAO S.A.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge