Rossmann 2 + 2 GRATIS na sierpień 2018 – jakie produkty?

Sierpniowa promocja Rossmann 2 + 2 gratis została okrzyknięta hasłem “Zachowaj energię lata!”. W ramach tej super wyprzedaży możemy kupić naprawdę wspaniałe kosmetyki i oszczędzić mnóstwo pieniędzy. Wręcz przepadam za tymi rossmannowymi akcjami 2 + 2 gratis albo wszystko -50%. Co tym razem na promocji?

rossmann promocja sierpień 2 2 gratis

Rossmann sierpień 2 + 2 gratis

W mojej łazience chyba nigdy nie zabraknie miejsca na nowe kosmetyki. Sporo ich przybywa mi właśnie po akcjach Rossmanna w stylu 2 + 2 gratis albo przecena kosmetyków o połowę ceny. To właśnie wtedy kupuję produkty kosmetyczne nowych marek, eksperymentuje z doborem składników w kremach czy barwami w kolorówce. Świadomość tego, że płacę o połowę mniej pozwala mi na małe kosmetyczne szaleństwo.

Warto śledzić nowinki od Rossmanna, bo chyba żadna inna drogeria nie organizuje tak często, tak dużych promocji na swoje kosmetyki. Od wielu lat już śledzę akcje tego sklepu i dzięki temu mogłam kupić mnóstwo różnych kosmetyków za połowę ceny. Rossmann nie wydziela nam konkretnych marek produktów na promocji, dlatego też każdy Klient może kupić to, co lubi najbardziej. Bez ograniczeń.

TOP 10: Najlepszy podkład matujący

TOP 10: Najlepszy rozświetlacz do twarzy

TOP 10 FAKTÓW: Naturalne kosmetyki bez chemii

TOP 10 FAKTÓW: Olaplex – cała prawda!

Promocja Rossmann sierpień 2018 – jakie kosmetyki?

Jaka będzie promocja na sierpień Rossmann 2 + 2 gratis? Tym razem na wyprzedaży wezmą udział produkty z kategorii pielęgnacja włosów, ciała, ust oraz paznokci, a także maseczki do twarzy. W ramach tej kategorii kosmetyków kupicie na przykład odżywki do włosów i wszelkiego rodzaju produkty do ich stylizacji czy pielęgnacji, balsamy do ciała, peelingi, a także wszelkie odżywcze maseczki do twarzy. Jak więc widać spektrum asortymentu jest naprawdę spore i jest o co zawalczyć. 

Po wakacjach każda skóra potrzebuje konkretnego nawilżenia oraz odżywienia, a produkty z sierpniowej promocji Rossmanna 2 + 2 gratis właśnie do tego służą. Pamiętajcie tylko, aby dokładnie sprawdzać składy produktów. Wszędzie można natknąć się na “bomby chemiczne” i takie kosmetyki należy omijać szerokim łukiem. Pamiętajcie, że jeśli coś drogo kosztuje, wcale nie oznacza, że jest najlepsze dla naszego ciała. 

Promocja Rossmann sierpień 2018 – kiedy będzie?

Promocja będzie mieć miejsce w dniach 20 – 29 sierpnia 2018. Warto przed startem akcji przeszukać Internet w poszukiwaniu tych najbardziej polecanych kosmetyków. Dzięki temu od razu ruszymy do tych półek, na których stoją te najbardziej wartościowe egzemplarze. Ja główną uwagę zwracam na kosmetyki naturalne, najbardziej przyjazne dla człowieka. Sierpień to dobry miesiąc na kosmetyczne zakupy, ponieważ wszyscy powoli wracają z urlopów i chcą zregenerować się po dniach pełnych słońca.

Zasady promocji w Rossmannie na sierpień 2018

  1. Z promocji mogą skorzystać tylko i wyłącznie posiadacze karty klubu Rossmann, czyli aplikacji
  2. Z promocji można skorzystać tylko raz na jedno konto
  3. Akcja obejmuje aż 5 kategorii ( włosy, ciało, usta, paznokcie oraz maski do twarzy )
  4. Kosmetyki muszą mieć różne kody kreskowe, czyli np. różnić się wersją 

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

promocja rossmann 2 2 gratis sierpien

Rossmann sierpień 2018 2 + 2 gratis

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge