Cudowny sposób na katar u dziecka – to działa! [SPRAWDZIŁAM]

Katar to jedna z najczęstszych dolegliwości, jaka dopada maluchy. Mamy szukają sposobów na pomoc dziecku. Istnieje wiele sposobów, jednym z nich jest aromaterapia w postaci plasterków naklejanych na noc oraz specjalnych płynów do kąpieli z olejkami eterycznymi.

bąbel plasterki z olejkami

Sposoby na katar u dziecka

Mój Julek walczy z katarem od wielu miesięcy. Na co dzień chodzi do żłobka, co sprzyja kontaktom z różnymi wirusami, ma też alergię na kilka czynników. Z zatkanym nosem (niekoniecznie katarem) borykamy się już od dłuższego czasu. Ostatnio pomagają nam bardzo fajne, proste produkty Bąbel. Są to plastry z olejkami eterycznymi, które naklejam Julkowi na noc, na piżamę oraz płyn do kąpieli z olejkami. Widzę znaczną poprawę podczas snu po zastosowaniu tego płynu oraz plasterków. Nos przez całą noc jest odetkany. Połączenie takiej kąpieli z olejkami i plastra uwalniającego olejki przez całą noc okazało się naprawdę bardzo skuteczne. 

Bąbel plastry (14 zł) i płyn na katar (17 zł) – zamówisz TUTAJ

Langsteiner Kids Bąbel Aroma to plastry do aromaterapii, które przez 8 godzin uwalniają orzeźwiające, eteryczne zapachy, pozwalając tym samym przespać maluszkowi całą noc. Polecany dla dzieci od 3. roku życia. Bezpieczne i łatwe w stosowaniu. Olejki eteryczne stopniowo uwalniają się do 8 godzin. Plaster przykleja się na ubranie w okolicy klatki piersiowej (nie przykleja się go bezpośrednio na skórę). W opakowaniu za 14 zł znajduje się 6 sztuk plasterków. Moim zdaniem to bardzo pomocny produkt w bardzo przyjaznej cenie. 

Bąbel plastry

Z kolei BĄBEL płyn do kąpieli na przeziębienie dla dzieci zawiera składniki naturalne, które przez swoje właściwości przyczyniają się do zwalczania infekcji u dzieci. W składzie znajdują się:

  • olejek eukaliptusowy, który wykazuje silne działanie przeciwwirusowe i przeciwbakteryjne. Wdychając go podczas gorącej kąpieli wspieramy leczenie przeziębienia i grypy i udrażniamy drogi oddechowe. Olejek działa też odkażająco – niszczy wirusy, bakterie, grzyby, pierwotniaki i roztocza
  • siarka i lawenda, które są substancjami o działaniu nawilżającym, łagodzącym i przeciwutleniającym
  • betaina kokamidopropylowa – działa przeciwbakteryjnie i chroni warstwę lipidową na skórze, pozostawiając jej część nienaruszoną, przez co skóra nie jest wysuszona po kąpieli.

Bąbel płyn do kąpieli

Moja opinia o produktach Bąbel

Jako mama (prawie już) 3-latka przerobiłam już nie jedną infekcję i nie jeden katar. Staram się walczyć z nimi w miarę naturalnymi sposobami i bardzo doceniam ich skuteczność. Bardzo cenię to, co pochodzi z natury, a olejki eteryczne uznawane są przez tysiące ludzi i specjalistów za hiper skuteczne. Rola aromaterapii olejkami eterycznymi jest nieoceniona. Dlatego chętnie wypróbowałam produkty Bąbel z racji ich prostego składu i pełnego bezpieczeństwa.

Okazały się niezwykle pomocne przy odtykaniu nosa. Szczerze polecam jako mama. Doskonale widzę skuteczność tych produktów po jakości snu dziecka. Julek ogólnie przesypia całe noce, ale gdy miewa zatkany nos, wybudza się co jakiś czas. Po zastosowaniu kąpieli z płynem Bąbel i naklejeniu plastra na noc – dziecko śpi spokojnie, nie wybudza się. Nie ma lepszego dowodu na skuteczność tych produktów.

Bąbel plasterki

Bąbel plastry (14 zł) i płyn na katar (17 zł) – zamówisz TUTAJ

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge