7 najlepszych tuszy, które dają efekt sztucznych rzęs [DO 49 ZŁ]

Makijaż bez dobrze wytuszowanych rzęs traci na jakości i wygląda blado. Długie, wyraziste rzęsy to atrybut kobiecości, dlatego warto je podkreślać. Wiele kobiet przedłuża sobie rzęsy na wakacje, aby móc zrezygnować z malowania się, ale nadal wyglądać atrakcyjnie. Może jednak wygodniej jest kupić sobie porządny tusz dający efekt sztucznych rzęs?

tusz pogrubiający rzęsy bourjois

Tusz z efektem sztucznych rzęs

Ciekawa jestem, czy Wy również macie problem z wyborem dobrego tuszu do rzęs. W drogeriach jest ich pełno, kuszą kolorowymi czy luksusowymi opakowaniami, ale niestety wiele z nich to kosmetyczne rozczarowanie. Pozostajemy często z marnym kosmetykiem i niespełnioną obietnicą niebotycznie długich i grubych rzęs. Dlatego też wybrałam spośród setek różnych produktów te tusze, które faktycznie mogą zaoferować Wam efekt sztucznych rzęs. Wśród nich znajdziecie zarówno te pogrubiający jak i wydłużający tusz do rzęs.

Nie można jednak zagwarantować, że efekt ten powstanie na każdych rzęsach. Z rzęsami jest trochę tak jak z włosami. Każdy ma inne, inną strukturę, inną sprężystość, wytrzymałość, inny kolor. Dlatego też nie zawsze dany kosmetyk okazuje się nieskuteczny z winy producenta. Czasem po prostu nasze rzęsy czy włosy nie zareagują na dany składnik kosmetyku lub jego cały skład. Jedyne rozwiązanie w ramach poszukiwania najlepszego tuszu do rzęs dla siebie to testować, testować i testować.

Co ciekawe, nie każda użytkowniczka tuszu do rzęs zdaje sobie sprawę, że niektóre tusze do rzęs (jak nie większość z nich) wymagają nakładania nie jednej, ale wielu warstw, nawet pięciu czy sześciu. Dopiero wtedy uzyskuje się pożądany efekt. Widziałam już nie raz, jak dziewczyny malując się tuszem muskają je i liczą na spektakularne efekty, albo twierdzą, że dany tusz jest do bani. Nie tędy droga! Z tuszem trzeba się zakumplować, sprawdzić jego możliwości, próbować nakładać warstwami jedna po drugiej, albo w odstępach kilku minut. 

Genialnym rozwiązaniem jest również baza pod tusz do rzęs. Używam takiego kosmetyku już od wielu, wielu lat i nie wyobrażam sobie tuszowania rzęs bez nałożenia nań bazy wzmacniającej i wydłużającej rzęsy. Taka baza osiada na rzęsach i powoduje ich wydłużenie. Kiedy nakładamy tusz do rzęs, ten osiada nie tylko na naszych rzęsach, ale również na tych wydłużonych końcówkach przez bazę pod tusz. I w ten sposób można uzyskać naprawdę wspaniałe efekty w kwestii tuszowania rzęs. Polecam ten sposób z całego serca.

pogrubiający tusz do rzęs

Najlepsze tusze z efektem sztucznych rzęs

Z góry zaznaczam, że osobiście nie testowałam tych kosmetyków, zebrałam po prostu w jedną całość opinie i recenzje z sieci. Tusze dające efekt sztucznych rzęs budzą ogromne zainteresowanie. Mam wrażenie, że płeć piękna jest już trochę zmęczona zarówno samym przedłużaniem rzęs, jak i zabiegami uzupełniania. Z jednej strony jest to wygodne (kiedyś ja również przedłużałam rzęsy), ale ma też swoje wady. Czasem irytowało mnie, że mam “coś” na oczach czy to, że nigdy nie mogłam normalnie podrapać się po oczach gdy mnie swędziały. Do tego trzeba wygospodarować te kilka godzin na sam zabieg czy na uzupełnianie. Dojazd, powrót i pół dnia mijało.

Dlatego też już dawno przerzuciłam się na dobre tuszę do rzęs, które dadzą mi efekt sztucznych rzęs. Nie muszę ich używać codziennie. Od kiedy mieszkam na wsi i tak o wiele rzadziej robię sobie makijaż. I dla mnie to jest najwygodniejsze rozwiązanie. Taki dobry tusz do rzęs w połączeniu z bazą pod tusz może zaoferować nam naprawdę świetne efekty. Marki kosmetyczne coraz częściej umieszczają w swojej ofercie tusze do rzęs przygotowane do naprawdę mocnego i spektakularnego makijażu.

rzęsy lash me up

tusze do rzęs również mogą zagwarantować taki efekt!

Poznaj 7 extra tuszy dających efekt sztucznych rzęs

loreal-paris-double-extension-wydluzajacy-tusz-do-rzes___26

tusz do rzęs L’Oréal Paris Double Extension (ok. 44 zł)

astor-big-beautiful-false-lash-look-tusz-dajacy-efekt-sztucznych-rzes___25

Astor Big & Beautiful False Lash Look tusz dający efekt sztucznych rzęs (ok. 32 zł)

 

loreal-paris-false-lash-bambi-eye-tusz-z-efektem-sztucznych-rzes_

L’Oréal Paris False Lash Bambi Eyetusz z efektem sztucznych rzęs (ok. 34 zł)

gosh-catchy-eyes-drama-tusz-do-rzes-wzmacniajacy-ekstremalnie-nadajacy-objetosc_

Gosh Catchy Eyes Drama tusz do rzęs wzmacniający, ekstremalnie nadający objętość (ok. 43 zł)

korres-drama-volume-volcanic-minerals-tusz-do-rzes-nadajacy-ekstra-objetosc_

Korres Drama Volume Volcanic Minerals tusz do rzęs nadający ekstra objętość (ok. 44 zł)

avon-mark-wydluzajacy-i-pogrubiajacy-tusz-do-rzes___3

Avon Mark wydłużający i pogrubiający tusz do rzęs (ok. 17 zł)

bourjois-eye-catching-pogrubiajacy-tusz-do-rzes___5

Bourjois Eye Catching pogrubiający tusz do rzęs (ok. 29 zł)

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge