Wiszący fotel kokon na tarasie – jak się sprawdza i czy warto?

Wiszący fotel to naprawdę świetne rozwiązanie w przypadku posiadania balkonu lub tarasu. Taki fotel zupełnie różni się od typowych foteli. Dzięki temu, że jest wiszący, możemy w nim delikatnie kołysać się i tym samym zafundować sobie wyjątkowo wspaniały relaks. Gdzie kupić taki wiszący fotel na taras i czy faktycznie warto?

Wiszący fotel na taras

Mój wiszący fotel mogliście już zobaczyć w moim mieszkaniu oraz na balkonie. Wiszący fotel kokon znajdziecie w sklepie Bello Giardino. Obecnie mebel ten można nabyć w wyjątkowo promocyjnej cenie, dlatego podwójnie polecam ten sklep. Wielką zaletą wiszącego fotela jest materiał, z jakiego został wykonany. Technorattan to materiał odporny na praktycznie wszelkie warunki atmosferyczne.

Taki wiszący fotel z technorattanu spokojnie może przestać na tarasie czy w ogrodzie całą zimę i nic złego nie stanie się z tym meblem. To naprawdę wielka zaleta technorattanu (w przypadku mebli rattanowych nie możemy liczyć na tak dużą wytrzymałość materiału). Dzięki temu nie musimy na zimę chować takich mebli do mieszkań lub wnętrz domów.

Nawiązując zaś do samej wygody fotela, jest to absolutnie najwygodniejszy fotel, jaki miałam. Nie sądziłam, że taki bujany fotel może zaoferować tak wspaniałe poczucie relaksu i wypoczynku. To zupełnie inna forma fotela, aniżeli typowy fotel bujany. Fotel wiszący buja się sam, raz wprawiony w ruch kołysze się praktycznie przez cały czas, kiedy na nim spoczywamy. Polecam!

Pomijając już kwestie wygody, taki wiszący fotel w formie kokona to świetna ozdoba tarasu. Fotele te przypominają mi dobrze Wam zapewne znane, kultowe już Bubble Chair, które zrobiły furorę na całym świecie. Zamiast wydawać majątek na taki desginserski fotel, zdecydowanie lepiej zainwestować w wiszący fotel z technorattanu.

fotel kokon
taras fotel wiszący na taras fotel wiszący taras fotel na taras wiszący fotel
fotel wiszący

wiszący fotel na taras – Bello Giardino

Comments

  1. avatarKosmetyczki damskie | OrienteGlamour says

    Taki wiszący fotel to naprawdę bardzo dobry pomysł! Nie dość że cudownie wygląda to jeszcze można się na nim pobujać 🙂 Pozdrawiamy – OrienteGlamour

  2. avatarSylwia says

    Bardzo mi się coś takiego podoba, jest niezwykle stylowe i wygodne. Gdybym miała do tego warunki, to kupiłabym sobie taki fotel.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge