Relacja z warsztatów kulinarnych… jak gotować zdrowo i szybko?

Część mojego urodzinowego dnia spędziłam na…. Warsztatach z Gwiazdą. To autorski projekt portalu Allaboutlife dla blogerów, gwiazd, influencerów i mediów. 8 listopada odbyła się już dwunasta edycja tego spotkania pod hasłem “Zdrowe jesienne smaki”. Gwiazdami byli tancerz Rafał Maserak czy znana blogerka kulinarna Czosnek w Pomidorach.

gdzie znaleźć warsztaty kulinarne dla dorosłych warszawa

Gdzie znaleźć warsztaty kulinarne dla dorosłych w Warszawie?

Z pewnością warto śledzić to, co dzieje się na Warsztatach Kulinarnych organizowanych pod patronatem serwisu AllAboutLife.pl. Przeglądając relacje z tych wydarzeń na pewno znajdziecie mnóstwo kulinarnej inspiracji dla siebie. Co działo się tym razem? Znani blogerzy kulinarni przygotowali przepyszne, łatwe i bardzo zdrowe przepisy. Idealne dla osób, których interesuje tematyka diety i odchudzanie. A potem wszyscy razem tańczyliśmy z… Rafałem Maserakiem! To był niesamowity dzień – zobaczcie zdjęcia poniżej! Warsztaty z Gwiazdą edycja “Zdrowe jesienne smaki” odbyły się w restauracji FatBuddha.

Dlaczego z tak wielką przyjemnością biorę udział w kolejnych edycjach Warsztatów z Gwiazdą? Ponieważ ten projekt warsztatów ma na celu propagowanie mody na zdrowe odżywanie, umiejętną i bezpieczną pielęgnację kobiecej urody, dbanie o siebie, poruszanie ciekawych i ważnych tematów związanych z codziennym życiem każdej kobiety oraz prezentację nowości rynkowych. Poza tym tworzone przez nas potrawy są dowodem, że można gotować zdrowo i… tanio! Wystarczy dobry przepis. Zobaczcie relacje z moich poprzednich Warsztatów kulinarnych z Gwiazdami!

Relacja: warsztaty z gwiazdami i blogerkami portalu AllAboutLife.pl

Relacja z warsztatów kulinarnych i makijażowych z Kamilą Szczawińską

Warsztaty kulinarna z Gwiazdami – takiej edycji jeszcze nie było!

Partnerami XII edycji Warsztatów byli: sery Lazur, Oryginalny Sok, przyprawy Appetita, Runoland, płatki Mixit, paluszki krabowe Surimi od Vici oraz Runoland. Partnerem części lifestyle był Oway Polska, Skip Wish oraz Enso Electronics. O czystość  kuchni zadbały kosmetyki do domu Mill Clean.

warsztaty kulinarne warszawa warszawa warsztaty kulinarne dla dorosłych - Edited

restauracja Fat Buddha w Warszawie na ulicy Mazowieckiej

Co przygotowaliśmy na jesiennych warsztatach kulinarnych?

W ramach XII edycji Warsztatów z Gwiazdą przygotowaliśmy taki dania jak rozgrzewająca zupa z dyni, sałatka krabowa  Surimi z selerem naciowym, Risotto z grzybami, sałatka z serem pleśniowym Lazur, smoothie bowl z MIXIT, racuchy z owocami, grzaniec bezalkoholowy oraz mus jabłkowo- gruszkowy rozgrzewający Oryginalny Sok.

Jak zwykle wszystkie potrawy przygotowywane były w grupie blogerów i gwiazd, z mocnym wsparciem przedstawicieli Sponsorów całego wydarzenia. Mnie najbardziej zafascynowały produkty MIXIT (można skomponować swoją wersję musli) oraz naturalne soki Oryginalny Sok. Bardzo przydatne w kuchni okazały się przetwory od Runoland oraz różnorodne przyprawy Appetita

Ciekawostką były również naturalne kosmetyki Oway, które faktycznie potrafią rewelacyjnie zregenerować włosy i nadać im blasku. Miałam okazję już je sprawdzić i szczerze polecam! Szczególnie mleczko odbudowujące do włosów. Hit!

Warsztaty kulinarne dla dorosłych dają naprawdę wiele radości, ale na tego typu warsztaty kulinarne warto zachęcać nawet już tych najmłodszych fascynatów gotowania. Nie tylko w Warszawie odbywają się warsztaty kulinarne, ale i w całej Polsce znajdziemy mnóstwo różnych warsztatów kulinarnych, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. To połączenie przyjemnego z pożytecznym, zdobywanie wartościowej wiedzy i wspaniała zabawa.

risotto warsztaty kulinarne taniec z maserakiem kulinarne warsztaty relacja kulinarne warsztaty gdzie wybrać appetita millway potrawy z warsztatów kulinarnych przyprawy appetita runoland oryginalny sok oway kosmetyki warsztaty kulinarne opinie kulinarne warsztaty dorośli warszawa warsztaty dla dorosłych kulinarne kulinarne warsztaty warszawa warszawskie warsztaty kulinarne

Partnerami XII edycji Warsztatów byli: sery Lazur, Oryginalny Sok, przyprawy Appetita, Runoland, płatki Mixit, paluszki krabowe Surimi od Vici oraz Runoland. Partnerem części lifestyle był Oway Polska, Skip Wish oraz Enso Electronics. O czystość  kuchni zadbały kosmetyki do domu Mill Clean.

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge