Oryginalny i stylowy pomysł na ozdobienie łazienki – galeria obrazów!

Kto zna już trochę mój dom oraz mój styl, ten wie jak bardzo kocham galerie obrazów. Moim zdaniem to piękna i bardzo “nienachalna” forma ozdobienia pomieszczenia, bardzo szybki sposób na metamorfozę wnętrza. Zobaczcie jak udało mi się w ten sposób udekorować nietypowe miejsce, bo… łazienkę!

galeria plakatów w beżowych kolorach

Jak ozdobić łazienkę?

Czy w łazience można zawiesić… obrazy? A czemu nie! Warto wyjść ze schematu, iż obrazy wiesza się głównie w salonie. Aktualnie coraz modniejszy jest trend na przerabianie łazienek w salony i pokoje kąpielowe. Taki był również zamysł przy projektowaniu mojej łazienki. Nie chciałam typowego, sterylnego pomieszczenia. Chciałam nadać łazience klimat pokojowy, przyjazny do spędzania w nim czasu. I pojawienie się galerii obrazów zdecydowanie pomogło mi osiągnąć ten efekt. To już druga galeria obrazów od Desenio w moim domu (pierwszą możecie zobaczyć w artykule o beżowej galerii obrazów w salonie).

Zobacz całą kolekcję plakatów + ceny – na Desenio.pl

Jakie są obecnie najmodniejsze trendy w świecie obrazów? Zdecydowanie odchodzi się od krzykliwych, kolorowych, nachalnych obrazów na rzecz subtelnych, delikatnych, skandynawskich, lekkich i… w kolorach ziemi. Najlepiej opatrzone drewnianymi ramami, aby jeszcze mocniej podkreślić trend kierujący się w stronę natury, prostoty i minimalizmu. Takie właśnie obrazy oraz całe galerie znajdziecie na Desenio.pl. Mój artykuł powstał we współpracy z tym sklepem, gdzie według mnie można znaleźć absolutnie najpiękniejsze i modne obrazy.

Z moim kodem zniżkowym MUSTHAVEFASHION dostaniecie 30% zniżki na plakaty* w Desenio do 22.04

Więcej inspiracji plakatowych znajdziecie na profilu @desenio

*Z wyłączeniem ramek i plakatów z kategorii Handpicked/Personalizowane

dekorowanie łazienki

Łazienka niczym salon kąpielowy?

Obraz łączy nas ze sztuką, wprowadza do domu “kulturę wyższą”. Obrazami można wyrazić siebie, swoje upodobania, swoje poglądy, swój styl życia, filozofię, mentalność. Otaczając się tym, co jest nam bliska tworzymy wokół siebie jeszcze więcej pozytywnej energii. Tworzymy sobie przestrzeń, w której czujemy się komfortowo, zgodnie ze swoim “ja”. Nie każda rzecz jest w stanie tak dobrze odzwierciedlić naszych uczuć jak obrazy. Dlatego bardzo zachęcam Was do tego, aby w Waszych domach pojawiło się ich jak najwięcej, oczywiście zgodnie z możliwościami. 

I właśnie dlatego postanowiłam przełamać schemat typowej łazienki, aranżując ją w stylu salonu kąpielowego. Jedna ściana zarezerwowana została na galerię obrazów z Desenio. Moim zdaniem efekt jest naprawdę świetny, a do łazienki aż… chce się wchodzić, bo jest tam po prostu ładnie, miło, przyjemnie i pozytywnie. Galeria obrazów przełamała biały, sterylny klimat tego pomieszczenia. Brakuje już chyba tylko zasłon, na które w końcu chyba któregoś dnia się zdecyduję. Jak szaleć to szaleć (oczywiście przeznaczone do łazienki). 

pomysł na galerie plakatów

Dlaczego warto wybrać plakaty od Desenio?

Mogę to opisać jako osoba, która już kilka razy zamawiała plakaty ze sklepu Desenio. W moim domu, jak wspominałam, wiszą już dwie galerie z tego sklepu. Nie każdy sklep z plakatami może pochwalić się taką jakością i dbałością o każdy detal. Wszystkie produkowane plakaty (z wyjątkiem kilku wzorów) drukowane są na niepowlekanym papierze premium o gramaturze 200g/m2. Jego powierzchnia jest matowa, bez odblasków, co nadaje mu wysokiej jakości wygląd. Stosowany papier jest również odporny na starzenie. Dzięki temu plakaty wyglądają bardzo profesjonalnie, tą jakość po prostu widać już na pierwszy rzut oka.

Z kolei ramki wytwarzane są ręcznie, przez wyspecjalizowanych rzemieślników z wieloletnim doświadczeniem. Drewniane ramki wykonane z litego drewna dostępne są w kolorach: czarnym, białym, odcieniu dębu, ciemnego drewna i jasnego drewna. Ramki dębowe są wykonane z surowego dębu, a ramki z ciemnego drewna oraz ramki drewniane w kolorach czarnym i białym wykonano z litego drewna tulipanowca amerykańskiego, które jest następnie malowane. Ramki z jasnego drewna wykonane są z klonu cukrowego, który powleczono przezroczystą powłoką, aby uzyskać naturalne wykończenie.

plakaty do łazienki

metamorfoza łazienki w starym domu

Zobacz całą kolekcję plakatów + ceny – na Desenio.pl

Z moim kodem zniżkowym MUSTHAVEFASHION dostaniecie 30% zniżki na plakaty* w Desenio do 22.04

Więcej inspiracji plakatowych znajdziecie na profilu @desenio

*Z wyłączeniem ramek i plakatów z kategorii Handpicked/Personalizowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge