Reportaż o mnie w magazynie Kropka TV

Rok 2013 rozpoczął się dla mnie naprawdę medialnie. Pierwszy reportaż o mnie ukazał w gazecie Kropka TV pod tytułem “Wyznania Zakupoholiczki”. W tym reportażu pokazałam Wam moją szafę, pokój, a nawet mojego przyjaciela, który nie chce robić mi zdjęć ; )

Przypomnę tylko, że kilka dni temu wystąpiłam w TVP2, w programie “Pytanie na Śniadanie” gdzie mówiłam o mojej książce “Pamiętnik Modowej Blogerki”.

W tym reportażu zaś możecie przeczytać m.in o tym jak zaczęła się moja przygoda z modą oraz blogowaniem. Dla tych, którzy chcieliby poczytać, wrzucam Wam kilka fragmentów z wywiadu.

 

“Kiedy kilka lat temu dziennikarka telewizji śniadaniowej robiła z nią wywiad, Joanna Szczepaniak żałowała, że rozmowa trwała tak krótko. O swojej pasji do wybierania ubrań, butów, czy biżuterii mogłaby mówić godzinami! – Z czasem jednak moja szafa puchła od niepotrzebnych ciuchów (…)”

“– Na drugim roku studiów udało mi się dostać do dużej agencji zajmującej się markietingiem modowym – wspomina. – Zostałam kimś w rodzaju wirtualnej stylistki czyli zajmowałam się promowaniem na różnych stronach internetowych min. znanych firm odzieżowych i obuwniczych. Na początku czułam się w tej firmie jak bohaterka filmu “Diabeł ubiera się u Prady” (…)”

“Przeglądając strony o najnowszych trendach wpadła na blogi pisane przez takie jak ona, pasjonatki mody. Szafiarki, bo tak mówiły o sobie blogerki pisały o nowych ciuchach, ale też obok notek wklejały zdjęcia codziennych stylizacji. – Pomyślałam, że to świetny sposób na relaks, ale też dopracowanie swojego wizerunku, bo z wpisów czytelniczek można się wiele nauczyć – przyznaje Joasia. – Założyłam swój własny blog musthavefashion.pl i zaczęłam wklejać pierwsze zdjęcia (…)”

 Zakupoholiczka wyznania
 Zakupoholiczka-wyznania
 Zakupoholiczka wyznania
 Zakupoholiczka wyznania
 Zakupoholiczka wyznania

fot. Tomasz Jędrzejowski

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge