4 rzeczy, które chronią mnie i moje dziecko przed elektrosmogiem

Skoro nie możemy uciec przed szkodliwym promieniowaniem, to powinniśmy zrobić wszystko, aby je zminimalizować. Okazuje się, że istnieje wiele ciekawych gadżetów, które chronią nas i naszych bliskich przed elektrosmogiem. W obecnych czasach posiadanie takich rzeczy staje się koniecznością. Czego używam na co dzień?

ochrona przed wifi

na co dzień używam produktów ADR System do ochrony przed szkodliwym promieniowaniem

Jak się chronić przed promieniowaniem wi-fi oraz elektrosmogiem?

O szkodliwości promieniowania mówi się coraz więcej. Najwięcej chyba porusza się kwestię promieniowania z sieci komórkowych. Szczególnie w sytuacji wprowadzenia w Polsce sieci 5G. Mieszkając np. w bloku nie jesteśmy w stanie odciąć się od tego promieniowania, gdyż w naszym otoczeniu aktywnych jest wiele sieci wi-fi. Każda z nich wytwarza elektrosmog, każda z nich mniej lub bardziej wpływa na nasz organizm. Szkodliwie. Dlatego powinniśmy się chronić. W szczególności jeśli mamy dzieci, bo są one podwójnie narażone na negatywne efekty promieniowania. Elektrosmog, podobnie jak smog, zabija po cichu.

Produkty do ochrony przed promieniowaniem – produkty + ceny w sklepie ADR System

Oczywiście promieniowanie wi-fi to tylko jeden z rodzajów szkodliwego promieniowania. Na elektrosmog składają się m.in gigantyczne linie przesyłu energii elektrycznej i lokalne podstacje sieci krajowej, sieci telefonii komórkowej i radiowej sieci policyjnej, a także mniejsze domowe źródła czyli telewizory, lodówki, komputery, konsole do gier, telefony stacjonarne i wiele innych przedmiotów. To stałe elektryczne zanieczyszczenie określane jest właśnie jako elektrosmog. 

Na początek opiszę Wam kilka faktów, o których w Polsce niezbyt wiele się mówi.

 • W lutym 2015 rząd Francji wprowadził całkowity zakaz używania Wi-Fi w przedszkolach, a w szkołach podstawowych znacząco go ograniczył
 • Rząd Niemiec zaleca, by gdy to tylko możliwe, unikać korzystania z Wi-Fi w miejscu pracy i domu
 • Rząd Bawarski (Niemcy) zaleca szkołom zrezygnować z WLAN, a w zamian tego instalować sieci komputerowe kablowe (LAN)
 • Władze Los Angeles nakazały szkołom i uczelniom ograniczyć kontakt uczniów z promieniowaniem Wi-Fi – limit wprowadzony w tym mieście jest o 10 tysięcy razy niższy niż standard przyjęty przez amerykański rząd
 • Francja planuje ustawowo ograniczać używanie telefonów komórkowych przez dzieci, a paryskie biblioteki odcięto już od bezprzewodowego internetu
 • Francuski sąd w dwóch przypadkach wydał przełomowe orzeczenie, nakazując operatorom telefonii komórkowej rozebrać maszty stojące blisko domów mieszkalnych.
 • We Francji zakazano jakichkolwiek reklam telefonów komórkowych skierowanych do osób poniżej 12 roku życia, a obecnie trwają prace nad ustawą nakazującą sprzedawanie wszystkich komórek od razu w zestawie ze słuchawkami.
 • W Kanadzie poza używaniem komórek w szkołach, zabroniono budowę i instalacje w pobliżu szkół stacji bazowych telefonii komórkowej.
  W Kanadzie i Rosji także zaleca się ostrożność, a władze Izraela rozważają obecnie możliwość umieszczania na telefonach ostrzeżeń podobnych do tych, jakie drukuje się na paczkach papierosów.
 • Izrael: od lipca 2009 roku jest zabroniona sprzedaż instalacji bezprzewodowych sieci WLAN i telefonii komórkowej w budynkach mieszkalnych. Izraelskie Ministerstwo Edukacji od 2013 roku całkowicie zrezygnowało z sieci bezprzewodowych w szkołach podstawowych.

podkladka pod laptopa adr system

podkładka pod laptopa ADS System chroniąca przed szkodliwym promieniowaniem

Poznaj produkty ADR System do ochrony przed promieniowaniem

Polecam Wam na poważnie potraktować te wszystkie ostrzeżenia, jeśli zależy Wam na zdrowiu swoim, swoich dzieci, swoich bliskich. Niestety człowiek bardziej wierzy temu, co namacalne, albo fizycznie odczuwalne. Zarówno elektrosmog, jak i smog otaczają nas na co dzień. Ich obecność nas bezpośrednio nie boli, a skutki działania nie są namacalne od razu. Czasem dopiero np. po 10 latach ekspozycji zaczynają pojawiać się symptomy zdrowotne np. rak. Wtedy już za bardzo nie ma odwrotu. Dlatego lepiej wcześniej zdać sobie sprawę jak “zabija nas ówczesna nowoczesność”. Jak wszystko, ma swoje plusy i minusy.

Nie namawiam Was do tego, aby rzucić miejskie życie, wyjechać w góry i zamieszkać w jaskini. Skoro jesteśmy zmuszeni na ekspozycję szkodliwego promieniowania, zróbmy wszystko, aby się przed nim uchronić. Inwestycja w takie produkty to inwestycja w zdrowie Wasze, Waszych dzieci, Waszych bliskich. Nikomu nie życzę, aby musiał kiedyś usłyszeć, iż ktoś z jego rodziny jest chory. Zawsze lepiej jest zapobiegać, aniżeli leczyć. Szkodliwe promieniowanie grozi nie lekkim przeziębieniem, nie katarkiem, ale najgorszą z chorób czyli rakiem

ochrona przed elektrosmogiem

produktów ADR System używam na co dzień 

1. Materiał ADR TEX, który zapewni spokojny sen

Największym dla mnie bestsellerem spośród wszystkich produktów ADR System jest ADR TEX, czyli materiał, który zapewnia bezpieczny sen. Chroni on człowieka w szczególności śpiącego przed działaniem pola elektromagnetycznego w wysokich częstotliwościach, w tym wykorzystywanych przez telefonię komórkową oraz Wi-Fi oraz w pola elektrycznego w niskich częstotliwościach. W nocy zachodzi najwięcej procesów regeneracji naszego organizmu, dlatego poznanie dobroczynnych właściwości produktów ADR System jest najbardziej fizycznie odczuwalne.

ADR TEX – zobacz cenę i opis na stronie sklepu

Dla mnie jako matki małego dziecka sen jest wyjątkowo ważny. Zdarzało mi się również cierpieć na tak zwany syndrom niespokojnych nóg. Od kiedy używam materiału ADR Tex mój sen, jak i sen mojego dziecka (synek śpi ze mną w jednym łóżku) jest o wiele bardziej spokojny. Zapomniałam również już czym jest to poczucie mrowienia w nogach, które nie pozwalało zasnąć. Ten materiał to ogromne dobro i szczerze polecam. Dałam również mojej mamie do wypróbowania i ma ona identycznie wrażenia. Dużo lepszy sen i również przestała się męczyć z mrowiącymi nogami. 

Czytaj o zaburzeniach organizmu pod wpływem szkodliwego promieniowania

Co jeszcze dobrego może się wydarzyć dzięki korzystaniu podczas snu z tkaniny ADR TEX?  Okazuje się to bardzo korzystne dla procesów replikacji DNA i rozmnażania komórek, które mają największą wydajność w ciemnym cyklu rytmu dobowego. Ekranowanie sprzyja również „procesowi naprawy” DNA w czasie odpoczynku nocnego. Wiem, że dla większości czytelników te fakty są mocno naukowe, ale warto samodzielnie wdrożyć się w te kwestie. Dobrze jest wiedzieć jak od środka działa nasz organizm, czym dla organizmu jest sen, co się wtedy dzieje w naszym ciele.

ADR-Tex

2. Farba do ścian, która zatrzymuje szkodliwe promieniowanie

W skrócie: wystarczy pomalować ściany farbą NoEM, aby zatrzymać nawet do 99% szkodliwego promieniowania niskich częstotliwości. NoEM zapewnia osłonę przed szkodliwym promieniowaniem, ale pełni też funkcję ekologicznej, nowoczesnej farby do wnętrz. Czy zdajecie sobie sprawę, że współczesny człowiek jest otoczony polem elektromagneycznym, które przez ostanie 130 lat wzrosło… ponad milion razy? Elektrosmog negatywnie wpływa na zdrowie, samopoczucie, a także sen. Najbardziej narażony jest będący w fazie wzrostu organizm dziecka.

Dowiedz się więcej o fabie – zobacz cenę na stronie sklepu

Farba do ścian zapewnia kryjący, estetyczny efekt już po nałożeniu jednej warstwy. Ekran sprawdzi się także w roli podkładu gruntującego, który zapewnia komfort i wygodę w nakładaniu oraz świetnie nadaje się jako podkład pod farby dekoracyjne. Jako farba elektrostatyczna NoEM pomaga utrzymać ściany w czystości, zapobiegając przyciąganiu brudu i kurzu. Ekran pola elektrycznego, farba biała, powłoka antyelektrostatyczna i podkład gruntujący – wszystkie te funkcje zostały zawarte w jednym produkcie – NoEM Electro Protector 4 w 1. Dzięki swoim unikalnym właściwościom i wszechstronnemu zastosowaniu, ekran NoEM wpisuje się w kategorię najlepszych farb do malowania ścian.

farba zatrzymuje promieniowane farba nowem adr system farba chroni przed promieniowanie

3. Podkładka do poprawienia jakości wody

Podkładka ADR-4 ADR-4 służy do zmiany na plus właściwości fizycznych wody. Jaki jest tego efekt i co nam to daje? Wytłumaczę Wam to takim mniej fachowym językiem. Pole elektryczne osłabia właściwości wody, a podkładka emitująca statyczne pole magnetyczne – umacnia wiązania wodorowe i poprawia właściwości wody. Jak to działa? Wodę, napoje lub artykuły spożywcze, należy umieścić na urządzeniu ADR-4, na co najmniej 3 minuty. Dysk kładziemy napisem ADR-4 skierowanym ku górze. Wodę lub napój po postawieniu należy zamieszać.

Podkładka do wody – zobacz cenę i opis na stronie sklepu

Dlaczego warto zainwestować w ten krążek? Woda to życie. Im lepszej jakości pijemy wodę, tym korzystniej działa ona na nasz organizm. Woda jest cieczą o niezwykłych właściwościach, które sprawiają, że jest ona niezbędna do istnienia życia. Jest ona rozpuszczalnikiem, który rozprowadza pożywienie i usuwa produkty przemiany materii, bierze udział w procesach metabolizmu, umożliwia niezbędne zmiany struktury makromolekuł takich jak proteiny i kwasy nukleinowe, jest doskonałym termoregulatorem. Warto zainwestować w poprawę jakości wody

podkladka strukturyzowanie wody podkladka adr system

4. Podkładka pod laptopa

Większość z nas codziennie spędza wiele godzin przy laptopie. Efekt? Narażenie na codzienne, wielogodzinne, silne promieniowanie, jakie wydziela to urządzenie. Wystarczy nakleić podkładkę na spód laptopa, aby zapewnić sobie blokadę do 99% promieniowania elektromagnetycznego emitowanego przez urządzenie przenośne. W obecnych czasach już chyba większość dzieci posiada tablet albo prywatny laptop. Taką ochronę przed promieniowaniem powinniśmy im bez dwóch zdań zafundować. Gra toczy się o zdrowie małych organizmów. ADR PAD powinny stosować w szczególności osoby, które korzystają z urządzeń przenośnych umieszczanych na kolanach.

Podkład pod laptop ADR PAD – zobacz cenę i opis na stronie sklepu

Dorośli spędzają dziennie nawet do 10 godzin pracując na laptopie. To ogromna ilość czasu, kiedy narażeni jesteśmy na promieniowanie, zarówno od samego laptopa, jak i sieci Wi-Fi. Macie do wyboru albo zaakceptowanie tego faktu, że oddziałuje na Was szkodliwe promieniowanie, albo ochrona przed promieniowaniem elektromagnetycznym za pomocą ekranów pola elektromagnetycznego ADR PAD. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, to przeczytaj mój szczegółowy test i opis podkładki chroniącej przed promieniowaniem

adr system podkładka pod laptop chroni przed prominiowaniem

wszystkie produkty do ochrony przed promieniowaniem znajdziesz w sklepie adr.com.pl

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge