Jak zrobić fryzurę na wesele bez wychodzenia do fryzjera?

Sezon weselny ruszył już pełną parą. Przez najbliższe miesiące sukienki i fryzury na wesele będą jednymi z najpopularniejszych tematów. Wiele osób pytało mnie o moją fryzurę, dlatego postanowiłam Wam opisać to, w jaki sposób została wykonana. Jak zrobić fryzurę na wesele samodzielnie, w 15 minut?

Jak zrobić fryzurę na wesele?

Byłam w ten weekend na imprezie weselnej i szczerze mówiąc to część wymyślnych fryzur weselnych była po prostu kiczowata. O wiele lepiej można wyglądać w ładnie wyprostowanych włosach lub fryzurze, która nie będzie przypominała skomplikowanej konstrukcji.

Po moim pokazie dla Carlo Rossi na Fashion Week wiele osób pytało mi o to, jak powstała moja fryzura. Moim zdaniem jest to świetna propozycja na weselne wyjście, a można ją zrobić samodzielnie w domu, w 15 minut. Wystarczy nam grzebyk z ząbkami do tapirowania włosów oraz dobra prostownica.

Jak zrobić fryzurę na wesele

Fryzura na wesele w 15 minut

1) Robimy przedziałek po boku głowy (bardziej po prawej lub bardziej po lewej, jak wolicie)

1) Na czubku głowy oddzielamy 3 pasma włosów i każde po kolei tapirujemy mocno do dołu, naprężając włosy na sztywno do góry, zaczynamy od pasma najniżej i nakładamy na nie kolejne warstwy natapirowanych włosów. Spryskujemy mocno lakierem. Taki tapir, wierzcie mi, wytrzyma naprawdę weiele!

2) Prostownicą kręcimy loki do połowy długości włosów, polecam kupienie jakiegoś produktu wzmacniającego skręt włosów, bo dzięki niemu loki będą o wiele bardziej trwałe. Gotowe!

Fryzura na wesele jak zrobić

Jeśli chodzi o moje ubranie, to mam na sobie pudrowy kombinezon od Lilade. To pierwszy kombinezon, który pasuje na moje 160 cm i obala mit, jakoby kombinezony szyte były jedynie dla wysokich osób. Marzy mi się do niego pastelowa torebka od Moschino, ale na nią muszę jeszcze trochę poczekać ;).

Comments

  1. avatarOcal Chwile says

    Przepięknie wyglądasz w tej fryzurze! Aż troszkę żałuję, że ostatnio obcięłam włosy 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge