Kolagen na zmarszczki – który wybrać, aby był skuteczny?

Od kilku już lat elementem mojej pielęgnacji jest kolagen do twarzy, jednak z racji ich dużego wyboru, postaram się wyjaśnić Wam, na czym polega różnica w tych produktach. Okazuje się, że nie każdy kolagen jest skuteczny, inne z kolei będą działać już w kilka dni po użyciu.

`kolagen najlepszy

najlepszy kolagen na zmarszczki od NanoCosmetics

Kolagen na zmarszczki 

Jakiś czas temu już opisywałam Wam zbawienne działanie kolagenu (cały artykuł przeczytacie tutaj moja opinia o kolagenie). Temat ten wraca jak bumerang, ponieważ zainteresowanie kolagenem na zmarszczki jest z roku na rok coraz większe. Ludzie, a w szczególności kobiety doceniają jego dobroczynne działanie, szczególnie w walce ze zmarszczkami. Nie jest tajemnicą, że po 30-stym roku życia warto już porządnie wziąć się za dbanie o skórę oraz cerę. Młodsze rocznikowo nie będziemy, ale czas można troszkę oszukać za pomocą odpowiednich kosmetyków. Wszystko dlatego, że istnieją składniki takie jak kolagen, które faktyczni potrafią “cofnąć czas” i odwrócić częściowo np. postępujące i pogłębiające się zmarszczki.

Ważne jednak jest to, jakiego kolagenu używamy. Nie rzadko zdarza się, że komercyjne kosmetyki, oklejone hasłem “kolagen”, w rzeczywistości mogą zawierać go naprawdę niewiele. Cała prawda tkwi w składzie. Najwięcej jest składników będących na początku składu kosmetyku, a najmniej tych na końcu. I często w tych właśnie “kosmetykach z kolagenem” bywa go w składzie naprawdę nie wiele. Dlatego nie warto inwestować w takie oszukane produkty, warto zaś zainwestować w prawdziwy kolagen. Warto również nauczyć się rozróżniać prawdziwy kolagen na zmarszczki od tego “oszukanego”.

Powtórzę Wam raz jeszcze całą prawdę o kolagenie. Dlaczego te z drogerii nie mają szans na to, aby pomogły w walce ze zmarszczkami? Ponieważ żaden kosmetyk sprzedawany w drogerii czy nawet w aptece nie jest w stanie być aktywnym biologicznie produktem, gdyż musiałby być trzymany w odpowiedniej temperaturze – a nie jest. Więc nawet jeśli mamy produkt z kolagenem i nawet jeśli jest on rybi to jest nafaszerowany konserwantami bo inaczej nie ustałby na półce w sklepie, a to wyklucza jego aktywność biologiczną. Brak aktywności biologicznej to brak wchłaniania, produkt staje się nawilżającą powierzchniowo żelatyną. 

Oryginalny i skuteczny kolagen kupicie W SKLEPIE NANO COSMETICS

najlepszy kolagen

najlepszy kolagen na zmarszczki od NanoCosmetics

Dlaczego warto wybrać kolagen od NanoCosmetics?

NanoCollagen występuje w 3 wersjach. Najbardziej klasyczny kolagen to ten z nazwą Pure i numerem 1.  Jak łatwo można się domyślić, w składzie Pure większość stanowią naturalne białka kolagenowe, całkowicie pozbawione sztucznych dodatków oraz innych zbędnych wypełniaczy. Jest to więc czysty kolagen, ten sam, który spotykamy w innych kosmetykach, tylko jest go np. 5% na cały krem. Tutaj mamy 100% czystego kolagenu, więc wyobraźmy sobie jaki to jest “zastrzyk młodości” dla naszej cery. Na dodatek możemy być pewni, że kolagen na zmarszczki ten będzie tym aktywnym, faktycznie odbudowującym naszą cerę. Trik dla Was! Można go używać nie tylko do twarzy, ale również na… nogi, ponieważ pomaga w walce z cellulitem

Opiszę Wam moje wrażenia po tym, jak zaczęłam używać kolagenu od NanoCosmetics. Po pierwszym użyciu kolagenu moje wrażenie na drugi dzień było “ale mam gładką cerę!”. Specjalnie nałożyłam kolagen tylko na pół twarzy, aby móc zauważyć i poczuć różnicę. To niesamowite, że już po jednym zastosowaniu ma się poczucie cery gładkiej jak jedwab. Z każdym dniem jest coraz lepiej. Aby skóra mogła się faktycznie nasycić i odbudować za pomocą dostarczania kolagenu potrzeba około 3 lub 4 miesięcy. Jeszcze nie minęło tyle czasu, od kiedy używam ten kolagen, ale bardzo szybko zauważam różnicę w wyglądzie cery. Mam świadomość, ze daje skórze nie podróbki kuracji odmładzających, ale to, czego skóra faktycznie potrzebuje do odmłodzenia czyli kolagen.

jaki wybrać kolagen

najlepszy kolagen na zmarszczki od NanoCosmetics

najlepszy kolagen na zmarszczki od NanoCosmetics

Oryginalny i skuteczny kolagen kupicie W SKLEPIE NANO COSMETICS

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge