Najbardziej ekscytujące nowe gadżety na rok 2023 [LISTA]

Oto najbardziej innowacyjne, przydatne, zabawne i inteligentne gadżety, jakie widzieliśmy i jakie warto kupić w 2023. Poznaj je, czytając nasz artykuł! Rok 2023 jeszcze nie zdążył się zacząć, a już za rogiem czeka wiele ciekawych technologii i gadżetów, którymi można się zacząć ekscytować już teraz. Jak mówi stare przysłowie, cierpliwość jest cnotą.

gadżety technologiczne

Najbardziej ekscytujące nowe gadżety na rok 2023

Od nowych gadżetów i interesujących urządzeń po oszałamiające innowacje — przyglądamy się najlepszym propozycjom, które dopiero pojawią się na rynku w 2023 roku. I wcale nie musisz do tego celu zgarnąć jackpota w jednej z wielu gier oferowanych przez polskie kasyno online legalne, bo wybraliśmy urządzenia w dostępnej dla prawie wszystkich cenie!

Kilka produktów z branż technologicznych, których spodziewamy się w 2023 roku

Nie ma wątpliwości, że technologia rozwija się w niesamowitym tempie i już nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co przyniesie przyszłość w kolejnym roku. Poniżej przedstawiamy tylko niektóre z ekscytujących produktów, na które czekamy w 2023 roku, ale z pewnością w nadchodzących latach będzie o wiele więcej interesujących premier. Do tego czasu będziemy z niecierpliwością czekać z otwartymi oczami na kolejną wielką rzecz.

Sonos Ray

Błyskawicznie ulepszysz dźwięk swojego telewizora za pomocą listwy dźwiękowej Sonos. Będzie ona najmniejszym i najtańszym urządzeniem tej marki, ale ma wszystkie inteligentne funkcje i jakość dźwięku swoich starszych sióstr.

Insta360 One X2

Zdziwisz się, co potrafi ten mały gadżet Insta 360 i jak szybko to robi. Mieści się w dłoni, ale zawiera dwa aparaty do rejestrowania Twoich przygód w perspektywie 360 stopni oraz stabilizator obrazu tak sprawny, że udaje mu się nawet „zablokować horyzont”, dzięki czemu obraz nigdy się nie trzęsie, bez względu na to, jak dynamicznie się obracasz lub skaczesz, a co rejestruje ta mała kamera.

Litra Glow

Nie jesteśmy już zamknięci z powodu pandemii, ale wideokonferencje i rozmowy wideo nigdzie się nie wybierają w najbliższym czasie, a jak mówi znane powiedzenie, jeśli nie możesz ich pokonać… pokaż się z jak najlepszej strony. W tym celu nie ma innego gadżetu, który byłby prostszy, bardziej praktyczny, mniejszy i oferowałby tak dobre rezultaty, jak Litra Glow firmy Logitech, z szerokim spektrum tonów pozwalającym wydobyć to z Ciebie to, co najlepsze.

Samsung Galaxy Watch 5

Nowe modele Samsunga są lepsze niemal we wszystkim, począwszy od baterii, która wytrzymuje 3-4 dni intensywnego użytkowania i ładuje się znacznie szybciej. Są również wyposażone we wszystkie czujniki monitorowania sprawności, w tym: 

  • elektryczny czujnik tętna (EKG);
  • optyczny czujnik tętna;
  • procent tkanki tłuszczowej (BIA);
  • pomiar masy mięśni szkieletowych;
  • temperatura skóry;
  • programy sportowe. 

Poza tym są po prostu jeszcze ładniejsze od poprzedników.

DJI mini

Ramiona i śmigła składają się razem, tworząc bardzo zwartą całość, która prawie nie zajmuje miejsca. Ten dron waży niewiele więcej niż smartfon, ale nadal oferuje wyjątkowo stabilne i płynne wideo w wysokiej rozdzielczości, a także 30 minut lotu i kilka systemów bezpieczeństwa, dzięki czemu nie ryzykujesz utraty swojego ulubionego drona DJI podczas lotu. Profesjonalne rezultaty są teraz w zasięgu amatorów…

Steam Deck

Na rynku pojawiła się nowa przenośna konsola i tym razem nie jest to dzieło żadnego z czołowych producentów, ale od Valve, firmy będącej właścicielem Steam. Oznacza to, jak dobrze wiedzą fani gier, bibliotekę tytułów zawierającą ponad 20 000 pozycji, w tym największe nazwy w branży. Obecnie Steam oferuje już teraz aż 5000 gier w zoptymalizowanej wersji do grania na tym właśnie urządzeniu. 

Furbo

Aby pozostać w kontakcie ze swoim czworonożnym przyjacielem, gdy jesteś poza domem, ten aparat oferuje pole widzenia 360°, 4-krotny zoom i tryb obserwacji. Mamy tutaj także kilka bardziej przydatnych funkcji, w tym alert o szczekaniu, który wysyła powiadomienie na smartfona, jeśli Twój pies potrzebuje więcej uwagi, czy dwukierunkowy system głosowy, który pozwoli Ci również porozmawiać z psem i kto wie, spróbować go uspokoić zdalnie. Możesz nawet przechowywać smakołyki w Furbo i uruchamiać je zdalnie, co na pewno sprawi, że Twój futrzany przyjaciel będzie bardziej szczęśliwy.

MiniBrew Craft

Moda na piwo rzemieślnicze nadal przyciąga piwowarów hobbystów, ale każdy, kto próbował zrobić własne piwo, wie, że jest to nudna, brudna robota, a cała instalacja i zajmuje zbyt dużo miejsca. Na szczęście Holendrzy stworzyli MiniBrew Craft, pierwszą inteligentną maszynę do warzenia piwa w domu. Wygląda jak dzbanek do kawy, choć na szczęście jest trochę większa (zbiornik mieści 5 litrów) i działa prawie tak samo: wystarczy dodać wodę i uruchomić urządzenie. Oczywiście przygotowanie napoju trwa trochę dłużej, niż kawy, bo od 14 do 25 dni!

Składany stół roboczy

To idealna odpowiedź dla tych, którzy nie dysponują dużą ilością miejsca w garażu. Oprócz przechowywania często jest to również przestrzeń do pracy i majsterkowania. Składane stoły warsztatowe są zatem idealnym rozwiązaniem zwiększającym uniwersalność garażu. Ponieważ może to być gadżet także do użytku w domu, niektóre modele są w stanie utrzymać do 200 kg, umożliwiając w ten sposób prace od najlżejszych do najcięższych, włącznie ze stawaniem na takim stole.

Przybliżone ceny za opisane przez nas dziś gadżety:

Gadżet

Cena w PLN

Sonos Ray

1 300

Insta360 One X2

1 900

Litra Glow

330

Samsung Galaxy Watch 5

1 600

DJI mini

4 800

Steam Deck

4 200

Furbo

1 300

MiniBrew Craft

4 600

Składany stół roboczy

Od 100 

Comments

  1. avatar says

    hi Joanna..The Insta360 One X2’s compact design and powerful features caught my eye! It’s incredible how technology keeps evolving. Looking forward to capturing 360-degree adventures with this innovative gadget.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge