Pomysły na prezent dla kochających piękne wnętrza

Zdecydowanie opowiadam się za kupowaniem przydatnych prezentów. Szczególnie lubię szukać takich, które przydadzą się do urządzenia mieszkania. Zawsze przy okazji uda mi się znaleźć coś ciekawego dla siebie, dlatego też kupowanie prezentów dekoracyjnych do pomieszczeń jest dla mnie podwójnie przyjemne. Poznaj moje pomysły na prezent do domu!

Pomysły na prezent do domu

Jak dekoracje do domu, to tylko w stylu… skandynawskim! Oczywiście jest to tylko moja prywatna sugestia, albowiem jestem ogromną fanką tego trendu w urządzaniu pomieszczeń. Z obserwacji wiem, że bardzo dużo osób przestawia się teraz właśnie na skandynawski styl, dlatego też prezent do domu w tym klimacie na pewno ucieszy prawie każdego. Bardzo często przeglądam różne sklepy w poszukiwaniu ciekawych dodatków do mieszkania, dlatego też dziś wybrałam dla Was piękne pomysły na prezent do domu w stylu skandynawskim. Wszystkie rzeczy pochodzą ze sklepu, w którym można się “zakochać” – LOVEThESIGN.

W tym sklepie można znaleźć naprawdę ciekawy i nigdzie indziej nie spotykane dodatki do mieszkania. Kupując coś na prezent dla bliskiej osoby warto postawić na oryginalność i niepowtarzalność, a w tym sklepie znajdziemy praktycznie tylko takie rzeczy. Warto przeglądać różne kategorię, ponieważ produkty bardzo drogie wymieszane są z produktami w normalnych, dostępnych cenach. Ten sklep to prawdziwa kopalnia pomysłów na prezent do mieszkania.

Wybrałam dla Was te, które mi osobiście podobają się najbardziej, a przy tym idealnie nadają się na prezent do mieszkania. Większość z tych produktów sama chętnie przygarnęłabym do swojego mieszkania. Urządzanie mieszkania w stylu skandynawskim zajmuje sporo czasu, ponieważ nie jest łatwo zgromadzić wszystkie elementy do wystroju mieszkania czy domu w tym klimacie. Niemniej jednak już niebawem pokażę Wam jedno z moich pomieszczeń w całości urządzone właśnie w stylu skandynawskim. Kilka dni temu na blogu pokazałam Wam moją białą konsolę w stylu skandynawskim oraz białe lustro stojące w skandynawskim stylu. A teraz zostawiam Was z moimi propozycjami na prezent do domu w stylu skandynawskim.

pomysł na prezent do domu komoda

Komoda w stylu skandynawskim

pomysł na prezent do domu półka na książki

Oryginalna półka

pomysł na prezent do domu półka skandynawska

Modułowa półka wisząca

pomysł na prezent do domu zlew skandynawski

Zlew w stylu skandynawskim

pomysł na prezent do domu drewniany stolik

Drewniany stolik kawowypomysł na prezent do domu półka drewniana

Drewniana półka wiszącapomysł na prezent do domu półka drabina

Półka inspirowana drabinąpomysł na prezent do domu skandynawski taboret

Skandynawski taboretpomysł na prezent do domu stolik żółty

Żółty stolik kawowypomysł na prezent do domu stolik żółty

Biały stolik składany
pomysł na prezent do domu

Ciekawa półka wisząca, modułowapomysł na prezent do domu zegar

Oryginalny zegar z dzwoneczkiempomysł na prezent do domu gazetnik

Gazetnik w formie łódki

pomysł na prezent do domu szkatułka na biżuterię

Pudełko na biżuterię i kosmetyki

pomysł na prezent do domu cotton balls

Girlanda świetlna

Wszystkie produkty pochodzą ze sklepu lovethesign.com/pl

Comments

  1. avatar says

    Przepiękne są te rzeczy! A najlepsze w nich jest to, że sprawdzą się nie tylko w skandynawskich wnętrzach, które mimo że piękne, to strasznie zalały nasz rynek wnętrzarski.

  2. avatarAsiawo says

    Prostota i uniwersalność dociera do najdalszych zakątków świata. Fajna jest ta półka wisząca. Dzięki za prezentacje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge