Pomysły na prezent i okazje zakupowe w sklepie Amazon Polska

Zapoznaj się z interesującymi okazjami dostępnymi na sklepie Amazon — te produkty mogą się przydać w każdym domu, ułatwiając życie na co dzień. Część z nich przyda się na prezent. Wszak sezon na szukanie podarunków ruszył już z wielką parą. Potrzebujecie inspiracji?

praca przez telefon

Najciekawsze oferty w sklepie Amazon

Amazon to bezapelacyjnie największy sklep internetowy na świecie, który w Polsce oficjalnie funkcjonuje już od ponad roku, ale pomimo ogromnych możliwości, nadal ma problem, żeby przekonać do siebie Polaków. Pomimo tego, że amerykański gigant obecnie działa w cieniu rodzimego Allegro, warto sprawdzać, co ma do zaoferowania, ponieważ regularnie pojawiają się tam bardzo interesujące promocje ze wszystkich kategorii produktów. Oferta dostępnych artykułów jest ogromna i tak samo jak w potężnej bibliotece Verde Casino, na Amazonie zawsze można wyłapać coś interesującego.

W niniejszym artykule przedstawię Wam kilka ciekawych produktów, które warto sprawdzić, ale zdaję sobie sprawę, że atrakcyjność ofert zależy przede wszystkim od zainteresowań danej osoby. Dlatego w większości przypadków przedstawione przykłady będą miały charakter poglądowy. Dzięki temu czytelnik może wyrobić sobie własną opinię o możliwościach, jakie już teraz zapewnia sklep Amazon. Znajdziecie tutaj również pomysły na prezent tanie, idealne na różne okazje.

Drukarka laserowa  HP LaserJetPro M404dn — 1161 zł — Artykuły biurowe

Drukarka przydaje się w każdym domu, a technologia laserowego druku, w dodatku od jednej z najlepszych firm na świecie, to bardzo dobra okazja — tym bardziej że cena jest naprawdę przystępna. To nowoczesne urządzenie zostało zaprojektowane w taki sposób, żeby dać maksymalną swobodę użytkowania. Podajnik przyjmuje do 150 arkuszy papieru, urządzenie działa zgodnie z najnowszymi standardami łączności z Internetem i może wydrukować nawet 38 stron na minutę. To wszystko za jedyne 1161 zł. Jeżeli ktoś jeszcze nie ma drukarki lub jego starsze urządzenie już nie domaga, to zdecydowanie warto.

Maszynka do lodów Ninja NC300EU Creami — 1096,65 zł — Dom i kuchnia

W tym momencie sporo osób z pewnością się zdziwi, ponieważ w ogóle nie zdawały sobie sprawy z istnienia takiego urządzenia w wersji domowej. To urządzenie można porównać do ekspresu do kawy, ale robiącego lody.  Wystarczy dodać wskazane składniki, wybrać jeden z trybów pracy i uruchomić proces wykonywania lodów. Urządzenie pracuje w sześciu różnych trybach, w których można wyróżnić lody, sorbety, smoothie, shake’i mleczne. To wszystko za jedyne 1096 zł. Jeżeli ktoś ma w domu dzieci, to będzie to obowiązkowy zakup na wakacje.

Kindle Paperwhite (8GB) 6,8” — 698 zł — Elektronika

Skoro mowa o sklepie Amazon, to po prostu nie można nie wspomnieć o jednym ze sztandarowych produktów tej firmy. Kindle to absolutnie najwyższa jakość e-czytników. Jeżeli ktoś jeszcze nie miał styczności z czytaniem książek na takim urządzeniu, a lubi od czasu do czasu poczytać, to zdecydowanie powinien sprawdzić, co może mu zaoferować Kindle. Niewielka pamięć 8 GB pozwala pomieścić nawet kilka tysięcy e-booków, które można czytać w bardzo przystępnych warunkach. Technologia e-papieru oraz podświetlany ekran pozwalają na czytanie w każdych warunkach świetlnych i to przez dziesiątki godzin bez ładowania. Standardowy czas pracy urządzenia to około 10 tygodni.

Stacja dokująca Sony DualSense PlayStation 5 — 129 zł — Gry wideo

Jeżeli ktoś lubi rozrywkę przy PlayStation 5 i jeszcze nie ma tego prostego urządzenia, to powinien czym prędzej nadrobić zaległości. Największym problemem gracza konsolowego jest to, że często zapomina się ładować pady. Dzieje się tak ze względu na wymóg podłączenia kabla do urządzenia, czego często po prostu nie chce się robić — zwłaszcza, że trzeba zostawić konsolę w trybie spoczynku. Stacja dokująca to wszystko znacznie upraszcza. Wystarczy po prostu odłożyć pady na ładowarkę i zawsze będą gotowe do gry.

Laser Krzyżowy Samopoziomujący CUBIX Stanley — 159,80 zł — Narzędzia ręczne i elektryczne

Pojawienie się laserów poziomujących w budowlance znacząco ułatwiło wszelkie prace domowe i zewnętrzne, gdzie trzeba coś wywiercić lub przymocować zgodnie z poziomem lub pionem. To proste urządzenie stawia się w wyznaczonym miejscu i włącza, a ono rzuca samopoziomujący się pionowy i poziomy laser. Pozostaje jedynie dobrać wysokość i można wyznaczyć punkty lub po prostu coś zawiesić. Jeżeli ktoś jeszcze nie ma tego urządzenia, to zdecydowanie warto — zwłaszcza że Stanley oferuje laser za jedyne 159,80 zł. Zaopatrując się w laser, warto także zaopatrzyć się w statyw, dzięki któremu znacznie łatwiej będzie dobrać odpowiedni punkt rzutowania lasera.

Inteligentne gniazdko TP-Link Tapo P100 WiFi — 49,99 zł — Inteligentny dom

Inteligentne gniazdko programowalne z poziomu telefonu daje niesamowite możliwości dostosowania domu do swoich potrzeb. Idealna rzecz jeśli chodzi o tani pomysł na prezent. To urządzenie można wykorzystać na setki sposobów, a najprostszym, który z pewnością każdy zrozumie, będzie choinka. Wystarczy przepiąć lampki do świątecznego drzewka pod takie programowalne urządzenie i ustalić harmonogram działania. O wyznaczonym czasie gniazdko przepuści energię, uruchamiając lampki, a kiedy nie trzeba świecić (za dnia), po prostu wyłączy dostęp do prądu. To ogromna wygoda, bo niekiedy po prostu zapomni się wyłączyć lampki z gniazdka, a to proste urządzenie automatycznie wszystkim steruje.

Stół roboczy Stanley FatMax — 488,27 zł — Narzędzia

Możliwość rozłożenia wszystkich narzędzi w jednym miejscu, bez względu na to, czy wykonuje się prace w domu, czy na zewnątrz, to prawdziwa zmora każdego majstra. Firma Stanley opracowała kompaktowy stół roboczy, który składa się do walizki o niewielkich gabarytach, żeby móc rozłożyć go w kilka chwil w dowolnym miejscu i zacząć pracę. Wymiary stołu to 101×60 cm, co wystarczy na wykonanie większości prac wymagających docięcia, sklejenia, przybicia, czy przykręcenia czegoś. Stół waży 10 kilogramów i jest wykonany z mocnych tworzyw, które wytrzymają bardzo intensywne prace.

metabo narzędzia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge