Testuję: naturalna rękawica Glov do zmywania makijażu wodą

Zmywanie makijażu tylko za pomocą wody? Tak, to możliwe dzięki specjalnej rękawicy GLOV! Bez chemii, bez dodatku żadnych płynów. W 100% naturalnie. Rękawica GLOV zmywa nawet wodoodporny make-up! Koniecznie musicie poznać ją bliżej, moim zdaniem to rewelacyjny gadżet!

Rękawica GLOV

Rękawica GLOV powstała z połączenia materiałów, które wchłaniają wodę i tłuszcz. Jego jedno włókno jest  do 100 razy cieńsze od ludzkiego włosa, a w przekroju ma kształt rozgwiazdy, dzięki czemu szybko i skutecznie pochłania makijaż oraz inne zabrudzenia nie podrażniając skóry. Produkt nie narusza przy tym naturalnej bariery hydrolipidowej i jest alternatywą dla osób, których skóra reaguje alergicznie na różne kosmetyki. GLOV nie wywołuje podrażnień nawet przy skórze atopowej.

glov rękawica

Rękawica, która zrewolucjonizowała demakijaż, została stworzona przez dwie młode Polki – Monikę Żochowską i Ewę Dudzic.  Do kupienia za całe 39 zł np. w drogeriach Rossmann oraz aptekach Dbam o Zdrowie.  Stworzony przez młodą, polską firmę GLOV już zrobił rewolucję na rynku kosmetycznym. Czas, by znalazł się w każdej kosmetyczce. Szczególnie wtedy, kiedy wybieramy się na siłownię czy basen! Dzięki tej rękawicy błyskawicznie pozbędziemy się naszego makijażu.

glov rękawica

Bardzo podoba mi się podejście i idea firmy.  „Badania dotyczące negatywnego wpływu chemicznych składników kosmetyków oraz detergentów na organizm człowieka, a także troska o środowisko naturalne, stały się inspiracją do stworzenia naszych produktów. Wypracowanie nowego podejścia do demakijażu wymagało zupełnie nowej technologii. Przez ponad dwa lata zespół Phenicoptere badał tysiące różnych splotów, składów i struktur włókien, wykonanych w mikrotechnologii. W ten sposób powstały produkty GLOV”.

rękawica glov

Dzięki tej rękawicy produkty do demakijażu nie będą już Wam potrzebne. Oczywiście każdy ma swoje ulubione kosmetyki i sposoby zmywania make-upu. Warto jednak poznać się bliżej z tą rękawicą. Ja jestem zachwycona! 🙂

glov

rękawica GLOV – 39 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge