Depilator Panasonic, skuteczniejszy niż depilacja woskiem [TEST]

Depilacja to nasza codzienność, dlatego warto sobie ułatwiać i skracać czas tego zabiegu. Jestem właśnie po testach nowego depilatora Panasonic, który daje lepszą skuteczność niż depilacja woskiem. Depilator wyróżnia się na tle innych rozmiarem głowicy oraz ilością dodatków. Poznajcie mojego faworyta!

depilator panasonic

Skuteczny depilator Panasonic ES-EL8C

Porządny depilator to jeden z najlepszych przyjaciół każdej kobiety. Zabieg depilacji to nasza codzienność, ale możemy znacznie uprzyjemnić ten zabieg oraz go przyspieszyć. Wielkim odkryciem okazało się być wielofunkcyjny depilator Panasonic, które nie tylko służy do depilacji, ale i pielęgnacji całego ciała. Zacznę jednak od wyjątkowych właściwości depilatora. Czym różni się od innych? Dlaczego warto wybrać właśnie “TEN”? Panasonic widocznie uważnie śledzi potrzeby kobiety, bo funkcjonalności nowego depilatora ES-EL8C idealnie odzwierciedlają potrzeby kobiet. 

Pełny opis depilatora ES-EL8C na stronie Panasonic

Depilator do golenia na mokro lub sucho Panasonic ma o 30% szerszą głowicę (w porównaniu do zwykłych depilatorów z serii ED), a także podwójne dyski z 60 pęsetami, które umożliwiają szybkie i skuteczne usuwanie włosów. Te dwie opcje sprawiają, że depilacja autentycznie odbywa się o wiele szybciej. Co więcej, depilowanie staje się o wiele bardziej komfortowe. Depilator sunie po skórze jak po jedwabiu, i na dodatek jest przy tym bardzo cichy. W pudełku znajdziemy również różne nasadki zapewniające dokładną pielęgnację wszystkich miejsc ciała. Wśród nich znajduje się nakładka do obszarów wrażliwych, głowica goląca, wysuwany trymer, delikatna nakładka czy grzebień do linii bikini. Jedwabiście gładka skóra w każdym miejscu możliwa jest właśnie dzięki dzięki depilacji i peelingowi.

depilator panasonic depilator ELC

Jak się uchronić przed wrastającymi włoskami?

Bardzo ciekawym dodatkiem do zestawu jest peelingująca szczoteczka soniczna peelingująca, której warto użyć m.in. przed zabiegiem depilacji. Dzięki temu możemy uchronić się przed podrażnieniami oraz uciążliwym wrastaniu włosków. Soniczna szczoteczka peelingująca przeznaczona jest do pielęgnacji skóry z użyciem pianki. Jeżeli będziemy stosować szczoteczkę regularnie, o wrastaniu włosków będzie można zapomnieć raz na zawsze. Soniczna szczoteczka peelingująca dzięki wibracjom o dużej częstotliwości (ok. 3100 razy na minutę) skutecznie złuszcza skórę, pozostawiając ją gładką i miękką. Takie zestawy z depilatorem to ja rozumiem! Super, że Panasonic pomyślał nie tylko o skutecznym depilowaniu, ale też o tym, jak uchronić się przed efektami ubocznymi depilacji, czyli podrażnieniem i te uciążliwym wrastaniu włosków

Podoba mi się takie holistyczne podejście do depilacji, że w zestawie mamy kompletny zestaw zarówno do zabiegu usuwania włosków, jak i kompleksowej pielęgnacji skóry. W obecnych czasach żyjemy dosyć szybko i pewne rozwiązania trzeba nam po prostu podsuwać. To miłe, że producent po prostu pomyśli o czymś za nas i zaoferuje nam kompletne rozwiązanie w jednym pudełku. Szczerze, sama nie wymyśliłabym tego, że taka szczoteczka soniczna może zapobiegać wrastaniu włosków. Super odkrycie i nareszcie problem rozwiązany.

depilator skuteczny skuteczny depilator

Moja opinia o depilatorze Panasonic ES-EL8C?

Muszę przyznać, że zostałam bardzo mile zaskoczona tym depilatorem. Wreszcie coś innego, wreszcie jakaś nowość, wreszcie krok w kierunku szybszej i bardziej komfortowej depilacji. Wreszcie coś innego niż klasyczne, dobrze nam znane depilatory. Model Panasonic ES-EL8C wyróżnia się nawet już samym wyglądem, jest o wiele bardziej poręczny aniżeli klasyczne depilatory (choć nie twierdzę, że inne trzyma się źle, po prostu mi pasuje taki kształt, jaki ma Panasonic ES-EL8C).

Po testach stwierdzam, że depilacja tym sprzętem to czysta przyjemność i co ważne na pewno jest to mniej bolesne, w porównaniu do moich byłych depilatorów. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest wbudowana dioda LED. Dzięki niej nie pominie się włosków i depilacja jest w 100% dobrze wykonana. Depilator posiada trzy prędkości, więc każdy znajdzie komfortowy tryb dla siebie. Ja depiluję z reguły na najwyższym, bo przyzwyczaiłam się już do depilatorów. Depilację można wykonać zarówno na mokro jak i na sucho. 

Zaopatrzenie się w taki sprzęt to inwestycja na lata. Moim zdaniem jak kupujemy coś, czego używamy na co dzień, to dobrze postawić jest na coś z wyższej półki. Zaoszczędzony czas oraz nasza wygoda są bezcenne. Model Panasonic ES-EL8C to coś więcej niż sam depilator, skoro jego skuteczność jest lepsza od zabiegów woskiem. Jak to możliwe? Dwie końcówki pęsety doskonale chwytają włosy, usuwając nawet te o długości 0,5 mm, co sprawia, że depilacja jest skuteczniejsza od zabiegów z użyciem wosku.

panasonic depilator najlepszy depilator panasonic ES-EL8C

Pełny opis depilatora ES-EL8C na stronie Panasonic

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge