Brazylijskie buty Galibelle z wymiennymi paskami i podeszwami

Jedne buty – dziesięć fasonów i kolorów? Na początku brzmi to enigmatycznie, ale kiedy poznamy bliżej brazylisjką markę i buty Galibelle, poznamy również sekret butów, które mogą mieć wiele ich fasonów w jednym. Marka dopiero wchodzi do Polski, ale już czuję, że te buty staną się hitem. Już sama myśl o możliwości oszczędności miejsca w szafie i walizce jest niesamowicie kusząca!

Galibelle – buty z wymiennymi elementami

Galibelle stworzyła można by rzec “buty idealne”, które całkiem niedawno trafiły do Polski. Zaprojektowane przez brazylijskich projektantów najmodniejsze sandały w różnych fasonach i kolorach. Każdego dnia możemy stworzyć dla siebie nowy model butów, zależnie od nastroju, ubioru, czy okazji. A wszystko to dzięki wymiennym paskom. Kupujemy jedną podstawę i do niej dobieramy “górę” w różnych kolorach i wzorach. Dzięki temu nasze buty w ciągu minuty mogę zmienić się nie do poznania.

Tym sposobem możemy w ciągu kilku chwil zamieniać buty dzienne na wieczorowe czy biurowe na imprezowe. Muszę przyznać, że dla mnie, wiecznie zabieganej, wiecznie “w drodze” i “na walizkach” takie buty to skarb! Rzadko piszę Wam o tego typu nowościach, bo rzadko pojawia się w sklepach coś tak innowacyjnego i naprawdę przydatnego. Jutro jadę do salonu wybrać model dla siebie, ale Was już dzisiaj chciałam bliżej zapoznać z marką Galibelle. Na chwilę obecną znajdziecie ich na Facebooku oraz w warszawskim salonie na Ursynowie. Co sądzicie o butach Galibelle?

Galibelle buty

Galibelle buty

Galibelle buty

Galibelle buty

Galibelle buty

Galibelle buty
Galibelle buty

Galibelle buty
Galibelle buty Galibelle buty Galibelle buty Galibelle buty Galibelle buty

Galibelle buty

Galibelle buty

Więcej:

Comments

  1. avatarbelladonna says

    Buty z kraju karnawału i samby? Do tego z wymiennymi paskami? Jestem na tak! Nie tylko efektowne, ale i praktyczne – jak dla mnie idealne wprost połączenie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge