Pomysły na prezent dla Niego na Walentynki [LISTA POMYSŁÓW]

Luty to miesiąc zakochanych i zakochani dają sobie podarunki w dniu Walentynek. Co ciekawe, miłosne podarunki bliskie osoby dają sobie przez cały miesiąc. Co możemy zaoferować mężczyźnie w ramach walentynkowego prezentu? Zobacz ciekawe propozycje.

Prezent dla faceta na Walentynki

Teoretycznie mówi się, że zakochani nie potrzebują święta, aby dawać sobie prezenty. Praktycznie zaś lubimy tego typu wydarzenia jak Walentynki, bo wtedy możemy podwójnie podkreślić to, co nas z kimś łączy. Nawet jeśli święto walentynkowe wydaje nam się nieco kiczowate, to i tak miło będzie nam otrzymać jakiś miły prezent od ukochanego, a nasz ukochany pewnie ucieszy się od prezentu od nas. Dlatego bez względu jakie mamy podejście do dnia 14 lutego, warto zaskoczyć faceta czymś miłym. Na pewno się na nas za to nie obrazi, a będzie mu na pewno miło. Sympatycznych gestów w stronę partnera nigdy za wiele moim zdaniem. 

O czym marzą faceci w ramach walentynkowego prezenty? Oczywiście nie da się na to pytanie odpowiedzieć jednoznacznie. Każdy mężczyzna jest inny, ma różne potrzeby. Na pewno możemy podzielić mężczyzn na tych bardziej praktycznych, oraz tych nieco bardziej szalonych, którzy lubią być zaskakiwani. Na pewno ich natura to dobry kierunek w ramach szukania ciekawego prezentu. Charakter faceta to klucz do wyboru idealnego podarunku. Jeżeli ktoś lubi spędzać dużo czasu przed komputerem, uwielbia domową ciszę, spokój to z pewnością nie ucieszy się ze skoku na spadochronie. I na odwrót, jak ktoś kocha adrenalinę, to będzie miał średnią minę na widok prezentu, gdzie jest zestaw książek, na które to on kompletnie nie ma czasu. 

Na pewno złotym środkiem do wyboru prezentu będą kosmetyki, bo tych używa każdy facet, i każdy z nich ucieszy się na ich widok. Z pewnością warto celować w kultowe marki takie jak np. hugo boss zestaw męski. Kosmetyki w ulubionym zapachu z pewnością doceni każdy mężczyzna. A kobietom łatwo będzie taki prezent zrobić, gdyż zestawy kosmetyków kupimy w każdej drogerii internetowej, bez wychodzenia z domu. Moim zdaniem to jest miły i wartościowy prezent dla faceta na Walentynki. Mężczyzna używając kosmetyków od nas zawsze będzie o nas myślał, a to… takie romantyczne! Co jeszcze możemy podarować?

prezenty-na-walentynki

O czym marzą faceci na Walentynkowy prezent?

W kwestii prezentów z adrenaliną, na pewno warto pomyśleć o tym, aby kupić facetowi voucher na jakieś ekscytujące przeżycie. Mężczyźni uwielbiają mocne wrażenia, dlatego voucher np. na jazdę Ferrari po torze, skok ze spadochronem, survivalowa przygoda jeepem i tym podobne wywołają dużo radości. 

Wielu mężczyzn oczekiwałoby prezentu związanego z seksem. Zarówno może to być prezent bezpośrednio dla nich, jak i prezent związany z partnerką. Wielu mężczyzn ucieszyłyby nawet jakieś nowe, oryginalne prezerwatywy, które będą gwarantować jakieś ekstra wrażenia. 

Inny pomysł na podarunek to jakiś gadżet bezpośrednio związany z pasją faceta. Jeśli lubi grać w gry komputerowe to z pewnością ucieszy go nowy game pad czy chociażby podkładka na biurko z naszym zdjęciem i wyznaniem miłości. Jak widać romantyczne prezenty mogą mieć różne wymiary. Obecnie drukować można praktycznie na wszystkim, dlatego pomysłów na podarunek ze zdjęciem są tysiące dosłownie. 

Jeszcze inna propozycja to zabranie faceta na romantyczną kolację z jakąś niespodzianka po kolacji. Niech to będzie coś wyjątkowego, co utkwi facetowi w pamięci. Wszystko zależy już od naszej wyobraźni co wymyślimy. Nawet gdyby miała być to mała wycieczka po nieznanych rejonach miasta i seks w jakimś nietypowym miejscu. Każdy facet zapamięta taką randkę na długi i z pewnością zaliczy Walentynki do bardzo udanych.

Tak naprawdę nieważne, jaki to będzie podarunek, ważne, aby po prostu wykazać jakiś miły gest w stronę ukochanego. I niezależnie od tego, czy podarujemy mu zestaw kosmetyków old spice, bon na lot balonem, parę śmiesznych skarpetek czy kubek ze zdjęciem, liczy się pamięć i dobra zabawa. 

prezenty na walentynki dla faceta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge