Gwarancja prostych włosów przez cały dzień – to działa!

To urządzenie jest idealne dla aktywnych kobiet prowadzących intensywny tryb życia. Dzięki niemu, Twoje włosy będą wyglądać zdrowo i pięknie przez 24 godziny. Gwarancja prostych włosów przez cały dzień! Sprawdziłam na sobie tą prostownicę i faktycznie błyskawicznie wygładza i prostuje włosy.

prostownica do włosów remington

Testuję prostownicę!

W moje ręce wpadł kolejny sprzęt – tym razem nowy model prostownicy Remington Pro Luxe. Obietnice producenta są naprawdę wysokie, dlatego też z dużym zaciekawieniem testowałam ten sprzęt. Moje włosy są z natury proste, ale nie idealnie gładkie. Wymagają prostowania jeśli chcę cieszyć się wygładzonymi i w 100% prostymi włosami.
remington prostownica
prostownia remington pro luxe opis prostownica pro luxe
prostownica remington

Prostownica Remington Pro Luxe

Czym ten sprzęt różni się od innych prostownic? Prostownica Remignton PROluxe posiada specjalne płytki z powłoką ceramiczną, które zapewniają do 5 razy większą gładkość. Dzięki nim włosy mogą być aż o 50% prostsze zaledwie po jednym przeciągnięciu. Prostownica spełniła moje oczekiwania i faktycznie funduje mi idealnie proste i gładkie włosy.

zalety prostownicy remington pro luxe
test prostownicy remington

Zalety prostownicy Remington Pro Luxe:

 • Trwała fryzura (24 godziny)
 • Efekty na poziomie salonu fryzjerskiego
 • Inteligentna technologia OPTIHeat dostarcza ciepło do miejsc, w których jest rzeczywiście potrzebne
 • Funkcja Pro+ zapewnia bezpieczeństwo i dba o zdrowie włosów
 • Regulacja ustawień temperatury do 230°C
 • 5x większa gładkość dzięki najlepszej powłoce ceramicznej 50% prostsze włosy po jednym przeciągnięciu

9 USTAWIEŃ TEMPERATURY W ZAKRESIE 150°C – 230°C

Funkcja PRO+ automatycznie ustawia temperaturę płytek ceramicznych na 185°C, dbając o zdrowie włosów przy jednoczesnym zapewnieniu trwałości fryzury. Możesz także samodzielnie wybrać temperaturę spośród 9 ustawień.

prostownica remington regulacja temperatury

OPTYMALNE ROZPROWADZANIE CIEPŁA

Opracowana przez Remington inteligentna technologia OPTIheat sprawia, że ciepło dostarczane jest tam, gdzie jest rzeczywiście potrzebne (do grubszych partii), a ograniczane w miejscach, w których mogłoby mieć szkodliwy wpływ na włosy.

prostownica do włosów remington pro luxe remington prostownica do włosow

Moja opinia o prostownicy Remington Pro Luxe

Testowanie prostownicy Remington Pro Luxe było dla mnie czystą przyjemnością. Naprawdę lubię mieć idealnie prosty włosy i jest to dla mnie najlepsza, wręcz ulubiona fryzura. Bez żadnych udziwnień. Idealnie proste włosy. Nic więcej. Ta prostownica faktycznie spełniła moje oczekiwania.

 • prostownica błyskawicznie prostuje włosy
 • bardzo przyjazny opływowy kształt prostownicy, dobrze leży w dłoni
 • wielkim plusem jest bardzo długi kabel do prostownicy, dzięki czemu nawet daleko położony kontakt nie stanowi problemu
 • ceramiczne płytki są bardzo przyjazne dla włosów
 • prostownica ma bardzo dużą regulację temperatury, co jest dla mnie super wygodne z tego względu, że np. włosy tuż po umyciu prostuje na najniższych “obrotach”, a te wyższe temperatury używam dopiero wtedy, gdy włosy np. na drugi dzień lub gdy były zamoczone albo są suche – stają się bardziej oporne na prostowanie

remington pro luxe recenzja remington pro luxe cena prostownica remington 2017 prostownia remington nowa remington proluxe prostownica prostownica reminton prostownica polecana remington pro luxe prostownica prostownica remington pro luxe remington pro luxe remington prostownica opinie

Test prostownicy Remington Pro Luxe

Comments

 1. avatar says

  Remington ma bardzo dobre prostownice. Sama uzywam jakiegoś modelu z keratynowymi nakładkami i jestem bardzo zadowolona, bo włosy się tak nie niszczą. Ta z pewnością też jest bardzo dobra.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge