Promocja Rossmann na grudzień 2 + 2 GRATIS! Jakie kosmetyki?

W grudniu Rossmann przygotował akcję promocyjną 2+2 GRATIS, która z pewnością ucieszy… no właśnie, kogo? Jakie kosmetyki będą tym razem w długo wyczekiwanej promocji? Warto z niej skorzystać, ponieważ otrzymanie dwóch produktów w prezencie to dosyć spora okazja. Poznajcie zasady promocji Rossmann grudzień 2018!

promocja rossmann 2 plus 2 gratis art dziecięce

Promocja Rossmann grudzień 2018

Promocje w Rossmannie to jedne z najbardziej wyczekiwanych wyprzedaży w Polsce. Rossmanowe akcje funkcjonują z reguły w dwóch konfiguracjach. Czasem jest to obniżka cen -55%, a czasem są to właśnie okazje w postaci dodawania dwóch kosmetyków gratis, do wybranych dwóch rzeczy. Na jaką promocję w Rossmannie możemy liczyć w grudniu 2018?

Ta promocja ucieszy…. mamy! Tym razem w promocji będą produkty dla dzieci, głównie do ich pielęgnacji. Promocja obejmuje produkty do pielęgnacji dziecięcej, takie jak m.in. chusteczki, kremy, oliwki, płyny do kąpieli, itp. Możemy kupić w tej promocji, na przykład cztery takie same oliwki czy kremy, ale każda z nich musi mieć inny kod kreskowy, czyli mieć inny zapach czy jakieś działanie.

Promocja trwać będzie w sieci sklepów Rossmann od 10 do 18 grudnia 2018 lub do wyczerpania zapasów obejmować będzie zakup czterech różnych produktów do pielęgnacji dziecięcej. Jeśli mamy ulubione i przed wszystkim sprawdzone produkty do pielęgnacji tych najmłodszych to z pewnością warto zrobić małe zapasy przy okazji tej promocji.

Warunki promocji w Rossmannie na grudzień 2018

  1. Promocja Rossmann 2018 na produkty dla dzieci obowiązywać będzie dla 4 wybranych kosmetyków o różnych kodach kreskowych
  2. Promocja grudzień 2018 na produkty dla dziec będzie trwała od 10 do 18 grudnia
  3. Promocja Rosmmann grudzień 2018 na produkty do pielęgnacji dziecięcej, obejmie takie produkty jak m.in. chusteczki, kremy, oliwki, płyny do kąpieli,
  4. Warto zainstalować aplikację Rossmann, aby mieć możliwość skorzystania z najwyższych obniżek
  5. Dokładne szczegóły akcji pojawią się w regulaminie promocji, a ten dostępny jest na kilka dni przed startem całej wyprzedaży

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Ciekawe zestawy kosmetyczne dla małych księżniczek

Jeśli szukasz fajnego prezentu dla małych “modniś”, z pewnością warto rzucić okiem na te kreatywne zestawy kosmetyczne. Wybierz zestaw dla siebie i sprawdź cenę zestawu. Może to właśnie będzie ten wymarzony prezent dla małej księżniczki?

Jakie kosmetyki dla dzieci warto wybierać?

Pamiętajcie, że wybierając kosmetyki i produkty dla dzieci trzeba sugerować się ich składem, a nie opakowaniem czy obietnicami producenta. W wielu kosmetykach dla dzieci jest pełno chemii, są naszpikowane trującymi dodatkami. Również w tych dostępnych w Rossmannie można znaleźć wiele produktów dla dzieci naszpikowanych chemikaliami. Niestety, dopóki nie zaczniemy mocniej interesować się składami (opisanymi trudnym dla nas językiem, małym maczkiem), dopóty Wasze dzieci narażone są na wchłanianie chemii z produktów do ich pielęgnacji. Dawajcie im to, co najlepsze!

kosmtyki dla dziecie naturalne

Polecam naturalne kosmetyki dla dzieci Nacomi 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge