Promocja 2+2 gratis na kosmetyki w ROSSMANN. Co będzie na wyprzedaży?

Kupić dwa kosmetyki, a kolejne dwa dostać zupełnie za darmo to jedna z najlepszych promocji w drogeriach. Promocja 2 + 2 gratis Rossmann marzec 2019, jakie tym razem kosmetyki będzie można kupić w ramach tej akcji? Kiedy rusza wielka wyprzedaż i jakie są zasady całej promocji? Poznaj wszystkie szczegóły!

promocja rossmann marzec 2019 - Edited

źródło zdjęcia: devotedtopink.com

Rossmann promocja marzec 2019 2 + 2 GRATIS

Warto polować na promocje w Rossmannie, ponieważ możemy wtedy trafić na wyjątkowe duże obniżki cen kosmetyków. Najpopularniejsze promocje w sklepach Rossmann to zdecydowanie akcje 2 + 2 GRATIS w Rossmannie. Przy zakupie dwóch produktów – wybrać dwa kolejne za darmo. Każdy może skorzystać z tej wyprzedaży kosmetyków! Rossmann promocja marzec 2019 2 + 2 gratis dotyczyć będzie tym razem… wszystkich produktów dotyczących pielęgnacji włosów! Trzeba przyznać, że wiele Klientek czekało na tą edycję od wielu miesięcy.

Promocja będzie trwało od 8 do 19 marca 2019 roku. Oczywiście trzeba być członkiem Klubu Rossmann. Warto na promocję wybrać się na samym jej starcie, bo wtedy będziemy mieć największy wybór kosmetyków. Zapewne najszybciej zejdą te najbardziej atrakcyjne kolory farb i szamponów do włosów. Jeśli więc na nich Wam najbardziej zależy, to warto na 8 marca, czyli w Dzień Kobiet zaplanować sobie wycieczkę do Rossmanna. Rossmann promocja marzec 2019 – mam nadzieję, że wiecie już teraz o niej wszystko!

Jakie kosmetyki będą w promocji w Rossmanie?

Promocja konkretnie obejmuje produkty do koloryzacji i stylizacji włosów. Możemy więc do woli przebierać w farbach i szamponach koloryzujących, szamponach i odżywkach, maskach i sprayach do układania włosów. Warto rzucić okiem na kosmetyki do stylizacji, zarówno do prostowania włosów, jak i do ich skręcania czy falowania. Bardzo fajnymi produktami są specjalne pudry, które pozwolą otrzymać efekt fryzury push-up. W swojej łazience warto mieć też awaryjnie suchy szampon do włosów.

Produktów do włosów jest ogromny wybór w Rossmannie. Osobiście wolę produkty z naturalnym składem, więc niestety wiele z nich dla mnie odpada ze względu na zbyt skomplikowany skład, ale znajduje też tam wiele kosmetyków z dobrym składem (np. szampony i odżywki marki Alterra). Rossmann co jakiś czas wprowadza nowe marki, dlatego też warto co jakiś czas dokładnie przeglądać to, co znajduje się na rossmannowych półkach. Z pewnością promocja Rossmann na marzec 2019 ucieszy fanki stylizacji włosów i dbania o ich kolor czy kondycję.

szampon make me bio

Rossmann promocja 2 + 2 gratis na kosmetyki do włosów

Na jakie kosmetyki w Rossmanie warto zwrócić uwagę? Jak już wspominałam, na pewno warto zwracać uwagę nie na kolorowe opakowanie, ale na składy produktów. Jedną z lepszych i co ciekaw, tańszych marek jest Alterra. W miarę dobre składy mają też kosmetyki do włosów Biovax. W Rossmannie znajdziemy też serię szamponów i odżywek z serii syberyjskiej czy rosyjskiej, ale tutaj bądźcie uważni, ponieważ nie wszystkie składy tych kosmetyków są przyjazne, choć kosmetyki kreowane są na te zbliżone do naturalnych. 

TOP 10 FAKTÓW: Olaplex – cała prawda!

POZNAJ: najlepsza henna do włosów

Rossmann promocja marzec 2019 2 + 2 gratis na produkty do włosów zainteresuje każdą kobietę, wszak każda z nas używa kosmetyków do włosów, każda kobieta używa szamponu i odżywki, większość z nas farbuje włosy. Warto więc też kupić sobie tego typu kosmetyki do koloryzacji i pielęgnacji włosów na zapas. Większość z nich ma gwarancję około 3 lat, z pewnością więc nie zmarnują się. Lepiej takich zakupów nie robić na szybko, ponieważ warto poświęcić trochę czasu na analizę wszystkich składów kosmetyków. W tym celu niezbędny będzie nasz telefon, w Internecie znajdziemy wszelkie potrzebne nam informacje.

Jeżeli chcecie ułatwić sobie wybór kosmetyków – zapraszam Was do moich przeglądów kosmetycznych:

Farbowanie włosów henną – cała prawda i 10 ważnych faktów

10 kosmetyków i gadżetów, które warto kupić w hurtowni fryzjerskiej

4 sposoby na szybką skuteczną i regenerację włosów

Kosmetyki z olejkiem kokosa 100% naturalne – hit wakacji?

Poznaj genialne kosmetyki do regeneracji włosów i farbowania

Zasady Rossmann promocja marzec 2 + 2 gratis

  1. Z promocji mogą skorzystać tylko i wyłącznie posiadacze karty klubu Rossmann, czyli aplikacji na telefonie komórkowym
  2. Z promocji można skorzystać tylko raz na jedno konto
  3. Akcja obejmuje produkty do koloryzacji i pielęgnacji oraz stylizacji włosów
  4. Kosmetyki muszą mieć różne kody kreskowe, czyli np. różnić się wersją (np. kolorem w przypadku takich samych farb do włosów, albo zapachem w przypadki takiego samego szamponu czy odżywki do włosów).
  5. Promocja Rossmann marzec 2019 2 + 2 gratis trwać będzie od 8 marca do 19 marca 2019 roku

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

kosmetyki hello body

Rossmann promocja marzec 2019 2 + 2 gratis na produkty do pielęgnacji włosów

Comments

  1. avatar says

    Super, że użyłaś mojego zdjęcia bez pytania! Nie wyrażam zgody na korzystanie z moich zdjęć. Proszę o natychmiastowe jego usunięcie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge