Kolejna promocja 2 + 2 GRATIS w Rossmannie! Co będzie w listopadzie?

Fanki Rossmanna co miesiąc czekają na cykliczne akcje wyprzedażowe tej drogerii. Nie dziwie się, bo promocje są wyjątkowo atrakcyjne! W listopadzie 2018 rusza kolejna promocja 2 + 2 gratis w Rossmannie, która wzbudza jak zawsze ogromne zainteresowanie. Jakie produkty tym razem będzie można kupić podczas tej promocji?

produkty-do-pielegnacji-dziecka

źródło zdjęcia: kobieta.pl

Rossmann listopad 2018

W listopadzie ucieszą się najbardziej… rodzice! Akcja 2 + 2 gratis w Rossmannie obejmie bowiem kosmetyki dla dzieci. Akcja ma wystartować 10 listopada 2018 r., i będzie trwała zapewne około 10 dni, jak to zwykle bywa w przypadków tego typu wyprzedaży w Rossmannie. Na chwilę obecną nie znam jeszcze dokładnej daty zakończenia promocji, ponieważ nie pojawiła się jeszcze w pełni oficjalna informacja na ten temat. Na razie w sieci pojawiły się przecieki, ale już teraz chciałam Was poinformować o kolejnej promocji Rossmanna. Wiem, że wiele z Was z niecierpliwością czka na wieści o tych akcjach promocyjnych.

Promocja Rossmann listopad 2018 2 + 2 gratis produkty dla dzieci

  1. Z promocji mogą skorzystać tylko i wyłącznie posiadacze karty klubu Rossmann, czyli aplikacji
  2. Z promocji można skorzystać tylko raz na jedno konto
  3. Akcja obejmuje produkty dla dzieci
  4. Kosmetyki muszą mieć różne kody kreskowe, czyli np. różnić się wersją 

Promocja Rossmann listopad 2018 – jakie kosmetyki?

Jakie produkty będzie można kupić w akcji Rossmann 2 + 2 gratis produkty dla dzieci? Wśród artykułów dziecięcych, które to będzie obowiązywać promocja znajdziecie najprawdopodobniej m.in chusteczki, kremy, oliwki, płyny do kąpieli i wiele innych. Promocja będzie obowiązywała w ramach 4 wybranych, różnych produktów z artykułów dziecięcych. Czy promocja będzie obejmowała również pieluchy? Tego na chwilę obecną jeszcze nie wiadomo, a wiem, że wiele mam poluje właśnie na tego typu wyprzedaż.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

kosmetyki dla dzieci

Polecane kosmetyki dla dzieci z Rossmanna

Mimo tego, że nie mam jeszcze własnych dzieci, doskonale wiem na jakie produkty dla dzieci powinni rodzice zwracać uwagę. Niestety w gronie rodziców jest jeszcze spora grupa nieuświadomionych, która nie czyta składów i sugeruje się reklamą albo ładnym opakowaniem lub obietnicami producentów. Nie tędy droga! Szczególnie w przypadku dzieci powinniśmy wnikliwie sprawdzać składy kosmetyków.

W Rossmannie można kupić kosmetyki dla dzieci z dzieci z w miarę przyjaznym składem. Wszak dzieci codziennie pluskają się w płynach do kąpieli, zużywają tony mokrych chusteczek, smarowane są różnego rodzaju kremami. Koniecznie trzeba patrzeć na to, czy przypadkiem w tych kosmetykach nie ma szkodliwych dodatków, które bardziej zaszkodzą dziecku, aniżeli dadzą mu jakąś korzyść. Czytajmy składy!

Promocja Rossmann 2 + 2 gratis na listopad 2018 to świetna okazja do tego, aby móc wypróbować nowe produkty kosmetyczne dla dzieci. Możliwe, że niektóre produkty odstraszały swoją ceną, dlatego też zakupienie ich w okazyjnej promocji 2 + 2 gratis może okazać się naprawdę korzystne. Warto wcześniej prześledzić różne fora internetowe i sprawdzić, które kosmetyki dla dzieci są polecane przez mamy, a których stanowczo się odradza.

Ciekawa jestem, jakie okazje Rossmann przygotuje na grudzień! Wszak to czas prezentów i szaleństwa zakupowego, dlatego też naprawdę warto śledzić dobrze aktualne promocje z Rossmanna. Ja staram się być cały czas na bieżąco, a o wszelkich promocjach informuje Was na moim blogu, abyście niczego nie przegapiły.

promocja na kosmetyki dla dzieci

Promocja Rossmann listopad 2018

Comments

  1. avatarpaula says

    To nie jest promocja 2 +2 ktos wprowadzilw panią w błąd bylam w rosmanie I oni nic nie wiedziwiedza I tej akcji więc nie wiem skad ta informacja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge