Hotel ze SPA przy morzu – relacja z Sopot Marriott Resort&Spa

To był wyjątkowy pobyt. Hotel Marriott Resort & Spa położony jest przy samej plaży, posiada wielką strefę basenową oraz jedyny w Polsce basen zewnętrzny z tak szerokim widokiem na morze. Wykwintna kuchnia i nowoczesne pokoje to kolejne zalety tego miejsca.

hotel z basenem zewnętrznym

sopot hotel z basenem Marriott Resort & SPA

Sopot hotel z basenem

Szukając hotelu w Trójmieście zdecydowanie warto skierować swoją uwagę w stronę wyjątkowego miejsca, jakim jest hotel Marriott Resort & Spa. Nie piszę o nim tak tylko dlatego, że miałam okazję spędzić tam cztery dni pełne miłych wrażeń. Ten hotel wyróżnia się tym, że posiada największe hotelowe SPA w Polsce, do tego absolutnie fenomenalny basen zewnętrzny na 4 piętrze hotelu oraz restaurację, która zdobyła pierwsze miejsce w rankingu odczuć kulinarnych gości hoteli Marriott z całego świata. Dodatkowo basen infinity na dachu hotelu posiada najszerszy w Polsce widok na zatokę. Na zdjęciach wygląda imponująco, a na żywo zapiera dech w piersiach!

Poznaj ceny pokoi Marriott Sopot Resort & SPA

Wakacje w hotelu Marriott Resort & SPA spędziłam z moim 3-letnim synkiem. Dostaliśmy pokój rodzinny, z dużym i wygodnym, przystosowanym dla dziecka łóżkiem. Generalnie pokoje w hotelu Marriott są urządzone nowocześnie i komfortowo. Ceny są dynamiczne i różnią się w zależności od sezonu. Pokój dla dwóch osób z balkonem można wykupić w cenie już od 420 zł. Wykupując nocleg w hotelu Marriott Resort & SPA w Sopocie otrzymujemy nielimitowany dostęp do całej strefy basenowej, włącznie z dostępem do basenu infinity na tarasie hotelu, znajdującym się na dachu (zamykany na koniec sezonu letniego i otwierany ponownie na wiosnę) oraz do zewnętrznych jacuzzi. Kąpiel w nich to dla mnie absolutnie genialna przyjemność. W szczególności, gdy na dworze panują niskie temperatury. 

Kolejnym ogromnym atutem hotelu Sopot Marriott Resort & SPA jest jego absolutnie fenomenalna lokalizacja. Hotel położny jest przy samej plaży. Do morza mamy dosłownie kilka kroków. Dzięki temu hotel może zapewnić swoim gościom wspaniałe widoki na morze, zarówno z pokoi hotelowych, restauracji, jak i z gabinetów SPA czy basenu zewnętrznego, położonego na dachu hotelu. Wierzcie mi, to gwarantuje naprawdę wspaniałe wrażenia.

hotel w sopocie mariott

Mera SPA z widokiem na morze

Integralną częścią hotelu Mariott Resort & SPA w Sopocie jest największe w Polsce SPA – Mera SPA. Znajdziecie w nim, uwaga…. aż 35 gabinetów! Część z nich posiada wielkie okna z widokiem na morze. Relaks w takim miejscu to podwójna przyjemność. Gabinety są nowoczesne, wręcz luksusowe, absolutnie zachęcające do tego, aby spędzić w nich mile czas. Mera Hotel & Spa jest również prekursorem spa dla dzieci oferując najmłodszym gościom bogaty program zabiegów i zajęć relaksacyjnych.

Druga część Mera SPA to część “wodna”, czyli baseny, sauny, jacuzzi. Mera Spa posiada basen rekreacyjny duży o powierzchni około 155m2 z wodą o temp. 27 ºC, basen rekreacyjny mały (z atrakcjami wodnymi: kaskady, masaże, bicze, gejzer) o powierzchni około 60m2 z wodą o temperaturze 29°C, basen/brodzik dla dzieci o powierzchni około 50m2 z wodą o temperaturze 31 ºC oraz 4 jacuzzi ( w tym 2 całoroczne zewnętrzne) z wodą o temperaturze 35 ºC. Powiem krótko – dnia nie starcza, aby skorzystać z tych wszystkich atrakcji. Myślę, że Marriott Resort & SPA to najbardziej atrakcyjny hotel z basenem w Sopocie.

mera spa w sopocie spa w sopocie najlepszy hotel z basenem w sopocie

sopot hotel z basenem

Atrakcje dla dzieci w Sopot Marriott Resort & SPA

Hotel w Sopocie Marriott Resort & SPA przygotowany jest również na najmłodszych gości. Do dyspozycji maluchów jest sala zabaw i zewnętrzny plac zabaw. W strefie basenowej do dyspozycji najmłodszych znajduje się jeden basen specjalnie zaprojektowany pod potrzeby oraz bezpieczeństwo dzieci. Można więc odnieść wrażeniem że maluchy z pewnością nie będą się nudzić w hotelu Marriott Resort & SPA w Sopocie. Julian był zachwycony wszystkimi atrakcjami, a z części basenowej najchętniej nie wychodziłby przez pół dnia. 

hotel dla dzieci sopot hotel dla dzieci w sopocie

Restauracja w Sopot Marriott Resort & SPA

Ogromnym atutem hotelu Marriott Resort & SPA w Sopocie jest restauracja Mera Brasserie. To restauracja rodzinna, z kuchnią międzynarodową oraz skandynawskim designem, tętniąca życiem i pełna energii. Warto zaznaczyć, że spośród badań satysfakcji wszystkich hoteli Marriott, ta właśnie restauracja w Sopocie otrzymała 1 miejsce. Potwierdzam ten werdykt i na pewno warto zajrzeć do tej restauracji nawet jeśli jesteście tylko przejazdem w Sopocie. W menu znajdziecie pozycje zarówno dla dorosłych, jak i odrębne menu na dla dzieci (i znajduje się tam faktycznie to, co dzieci uwielbiają najbardziej). Obsługa restauracji (jak i całego hotelu) jest niesamowicie miła i pomocna.

restuaracja w sopocie

Moja opinia o hotelu Sopot Marriott Resort & SPA

Zdecydowanie przyznaję, że hotel Marriott Resort & SPA jest miejscem wyjątkowym. Już sama lokalizacja robi wrażenie, nie da się już być bliżej morza będąc w hotelu. Hotel jest ogromny, dzięki czemu znajduje się w nim wiele atrakcji dla gości. Czujemy przestrzeń i nawet przy większej ilości gości możemy czuć się swobodnie. Z pewnością jest to hotel, do którego chce się wracać, niezależnie od pory roku. Bliskość morza i możliwość szybkiego powrotu do hotelu sprawia, że bardzo łatwo jest organizować sobie czas podczas pobytu. Jestem pewna, że jeśli choć raz odwiedzicie to miejsce, będzie chcieli wracać tutaj częściej. Szczerze Wam to gwarantuję. 

hotel przy morzu w sopocie hotel nad samym morzem w sopocie basen w hotelu sopot

Sopot hotel z basenem – Sopot Marriott Resort & SPA

Comments

  1. avatar says

    A ja polecam hotel 77 w Chałupach. Moim zdaniem jest idealny na romantyczny weekend, byliśmy tam kilka razy z mężem i bardzo nam się tam podoba. Hotel został wybudowany niedawno, pokoje są ładne, z widokiem na morze. Dobra kuchnia i przemiła obsługa, która spełnia wszystkie życzenia. Strefa SPA składa się z sauny suchej i parowe, jakuzzi, łazienki – ładnie urządzone, kameralnie no i najważniejsze – zapisujesz się na konkretną godzinę i całe SPA jest tylko dla Was.
    ppw.fishing ostatnio opublikował..PZW Ciechanów – porozumienia, wykaz wód, opłaty 2022, zezwolenieMy Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge