Metamorfoza domu – narożnik do salonu według własnego pomysłu!

Sercem salonu jest wygodna kanapa, sofa lub narożnik. To musi być takie ekstra wygodne miejsce, w którym można siedzieć czy leżeć godzinami. Miejsce, o którym marzy się, aby wreszcie na nim odpocząć, poczytać książkę albo popracować na laptopie. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie takiego mebla na wymiar.

metamorfoza salonu w starym drewnianym domu

projekt mojego salonu w starym drewnianym domu

remont starego domu drewnianego metamorfozy

to dokładnie to samo miejsce tuż przed ropoczęciem remontu

Metamorfoza wnętrza starego domu

Projekt moich wnętrz powstaje już ponad pół roku. Wszystko dlatego, że bardzo mi zależy na perfekcyjnym rozplanowaniu ich wyglądu oraz funkcjonalności. Sercem każdego domu jest kuchnia i salon. Najwięcej czasu spędza się ogólnie mówiąc “na kanapie”, dlatego bardzo mi zależało na jej perfekcyjnym dopasowaniu. Postawiłam więc na indywidualne zaprojektowanie narożnika, aby pasował co do centymetra oraz został zrobiony ręcznie, z najwyższą precyzją i jakością. Takie właśnie meble wychodzą z pod igły rodzinnej firmy MODERNODESIGN.

Meble projektowane na wymiar – zobacz ofertę i ceny Modernodesign.pl

Meble od MODERNODESIGN wykonywane są tylko i wyłącznie na indywidualne zamówienie. Nic tu się nie dzieje seryjnie, każde zamówienie to odrębny projekt, odrębna historia, pełne spersonalizowanie mebla. Tak, aby był “tylko nasz”. Jak wybrać kolor na odległość? Kurierem otrzymałam dziesiątki wzorników, z których mogłam dokonać wyboru. Różne materiały, faktury, specyfikacje danych powierzchni. Wybór ogromny, ale dzięki temu można w 100% dopasować mebel do swoich potrzeb. 

wybieranie koloru narożnika z próbnika

wybór koloru narożnika z wzorników od ModernoDesign to czysta przyjemność!

Jak stworzyć spersonalizowany mebel?

O wgniatających się narożnikach, sofach czy kanapach słyszałam już dziesiątki razy. To największa wada masowo tworzonych mebli. Wyglądają one pięknie, ale podczas użytkowania szybko tracą swoją użyteczność. Wcześniej specjalnie nie przykładałam do tego wagi, pewnie dlatego, że miejsca w których mieszkałam nie były moim domem. Teraz budując własny dom, dom dla mnie, dla mojego synka, wszystko musi być najwyższej jakości. Żadnych tymczasowych rozwiązań. 

I właśnie dlatego postawiłam na meble wychodzące z rodzinnej pracowni MODERNODESIGN. Gdzie każdy element jest perfekcyjnie dopasowany, ręcznie przykręcany. Gdzie wkłada się serce w produkcję mebla, a nie zastępuje się go tysięcznym ruchem maszyny. Podobało mi się, że specjaliści zapytali mnie o dziesiątki szczegółów związanych z tym narożnikiem, aby jak najlepiej i jak najdłużej spełniał swoją funkcję. Indywidualne podejście i możliwość stworzenia personalizowanego mebla.

Obserwuj cały remont na moim Instagramie

Dołącz do mojej grupy na Facebooku “Remont starej drewnianej chaty – koszty, porady, inspiracje, zdjęcia”

wzorniki kolorów do narożnika

Po zapoznaniu się z wieloma wzornikami kolorów i struktur materiałów postawiłam na typowo gołębi kolor. W kwestii konkretnego wyboru mogłam liczyć na profesjonalne doradztwo ze strony MODERNODESIGN. Każdy materiał posiada inne właściwości, a przy małym dziecku musiałam szczególnie zwrócić uwagę na kwestie związane z usuwaniem plam. Istnieją materiały, które lepiej niż inne radzą sobie z zabrudzeniami. Specjaliści najlepiej wiedzą co sprawdzi się przy dziecku.

W kwesii personalizowania narożnika warto wiedzieć, że można indywidualnie dopasować wysokość narożnika oraz głębokość siedziska do swojego wzrostu. W sklepach kupujecie meble, które muszą pasować każdemu. Kiedy projektujecie swój własny mebel, możecie idealnie dopasować go pod siebie. Na przykład ja jestem osobą niską, mam 160 cm, więc pod swoje wymiary dopasowałam wszystkie szerokości i wysokości. To sprawi, że meble będzie dla mnie hiper wygodny. I to jest właśnie jedna z największych zalet kupowania mebla projektowanego na wymiar. Będzie tylko nasz!

wybór koloru łóżka z wzornika

Chcesz wiedzieć więcej o moim remoncie? Zobacz moje relacje na blogu:

 gołębi kolor narożnik

Masz pomysł? Prześlij do MODERNODESIGN zdjęcie, rysunek, szkic. Wycenią go bezpłatnie i wykonają specjalnie dla Ciebie!

Meble projektowane na wymiar – zobacz ofertę i ceny Modernodesign.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge