Promocja Rossmann luty 2019 – 2 +2 GRATIS. Jakie kosmetyki?

Nowy miesiąc, nowa promocja w Rossmann! Kolejna akcja 2 + 2 GRATIS rusza już niebawem! Warto wiedzieć, na jakie kosmetyki możemy tym razem zapolować. Otrzymanie dwóch kosmetyków prezencie to naprawdę świetna okazja do tego, aby uzupełnić swoje zapasy. Kto tym razem najbardziej ucieszy się z Rossmann promocja na luty 2019 2 + 2 gratis?

Promocja Rossmann luty 2019

Rossmann promocja luty 2019

Każdy nowy miesiąc oznacza w Rossmannie nową promocję, na które to czekają setki tysięcy kobiet, w tym również ja. Zawsze z niecierpliwością sprawdza newsy odnośnie wielkich wyprzedaży kosmetyków w tej drogerii. Najpopularniejsze promocje w sklepach Rossmann to zdecydowanie akcje 2 + 2 GRATIS w Rossmannie. Przy zakupie dwóch produktów – wybrać dwa kolejne za darmo. Od kiedy takie promocje 2 + 2 gratis w Rossmannie pojawiły się, w dniach promocji sklepy są oblegane przez Klientów drogerii.

Rossmann promocja luty 2019 będzie nosić nazwę “IDEALNY PREZENT, OD CIEBIE DLA NIEGO” i dotyczyć będzie produktów do męskiej pielęgnacji, szczegóły poniżej. Co ciekawe, na drogeryjnych półkach pojawia się coraz więcej kosmetyków dla mężczyzn. Jeszcze niedawno ich wybór był bardzo ubogi, a teraz czasem w pewnych kategoriach znajduje się więcej produktów do wyboru, aniżeli dla kobiet (np. w kwestii antyperspirantów, których osobiście nie polecam ze względu na aluminium).

Kiedy rusza Rossmann promocja luty 2019?

Akcja promocyjna “IDEALNY PREZENT, OD CIEBIE DLA NIEGO” 2+2 GRATIS trwać będzie w sieci sklepów Rossmann od 8 do 17 lutego 2019 lub do wyczerpania zapasów obejmować będzie zakup 4 różnych produktów do męskiej pielęgnacji. Jak łatwo można zauważyć, o czym już wcześniej wspominałam, akcja została tak zaplanowana, aby kobity mogły w ramach tej promocji kupić swoim mężczyznom prezenty na Walentynki.

Rossmann promocja luty została stworzona również z myślą o kobietach, które szukają prezentu dla swoich mężczyzn na Walentynki. Kosmetyki zawsze się przydają i można z nich stworzyć przydatny, ale też romantyczny podarunek. Nie dziwie się więc, że w lutym postawiono właśnie na kosmetyki do męskiej pielęgnacji. Choć tak naprawdę troszkę liczyłam, że na Walentynki sklep pójdzie bardziej w stronę robienia sobie kosmetycznych prezentów przez kobiety dla siebie. Tym bardziej, że Walentynki to szał randek i wieczornych wypadów, podczas takich okazji zapotrzebowanie na nowe kosmetyki rośnie podwójnie.

TOP 10: Najlepszy podkład matujący

TOP 10: Najlepszy rozświetlacz do twarzy

TOP 10 FAKTÓW: Wszystko o farbowaniu włosów henną

TOP 10 FAKTÓW: Olaplex – cała prawda!

Zasady Rossmann promocja luty 2 + 2 gratis

  1. Z promocji mogą skorzystać tylko i wyłącznie posiadacze karty klubu Rossmann, czyli aplikacji na telefonie komórkowym
  2. Z promocji można skorzystać tylko raz na jedno konto
  3. Akcja obejmuje produkty do męskiej pielęgnacji
  4. Kosmetyki muszą mieć różne kody kreskowe, czyli np. różnić się wersją (np. zapachem w przypadku czterech żelów pod prysznic takiej samej marki)
  5. Promocja Rossmann luty 2019 2 + 2 gratis trwać będzie od 8 lutego do 17 lutego 2019 roku

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

rossmann promocja luty 2019

Rossmann promocja luty 2019 2 + 2 gratis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge