Promocje w Rossmann na styczeń i luty 2021 [ZNIŻKI DO 70%]

W Nowy Rok z nowymi kosmetykami! W celu uzupełnienia zapasów z pewnością warto skorzystać z noworocznych promocji. Kosmetyki mogą być tańsze nawet  -70%. Nie tylko kosmetyki, ale i różne produkty dostępne w drogerii Rossmann. Przejrzałam gazetkę i wybrałam najciekawsze produkty po dużych obniżkach.

tusz do rzęs bourjois twist volume

Promocje w Rossmann luty 2021

Muszę przyznać, że tylu promocji w Rossmannie, co w minionym roku, to chyba jeszcze nigdy nie było. Wcześniej każdy czekał na specjalne edycji wyprzedaży w formie 2+2 gratis albo -55% na kosmetyki kolorowe. Takie wielkie obniżki cenowe na wybrane produkty odbywały się raz na kilka miesięcy. Teraz Rossmann wprowadził dużo częściej takie akcje, w szczególności skierowane do Klubowiczów Drogerii. Teraz praktycznie prawie zawsze jak wchodzę do sklepu, to czeka na mnie jakaś “promka”. Widocznie muszą nieźle działać, skoro pojawiło się ich takie “zagęszczenie”. Przez to jednak już nie czeka się z taką ekscytacją “no kiedy będzie ta wyprzedaż 2 + 2 gratis czy obniżka cen o połowę”.

Suszarki i prostownice wyprzedaży w Lidlu – zobacz ceny w sklepie

Przeglądając styczniową gazetkę z promocjami Rossmanna wybrałam kilkanaście najciekawszych moim zdaniem produktów. Z kolei w lutym 2021 r. szykujcie się na coroczną promocję na Walentynki. Przykładowo w poprzednim roku promocje w Rossmann luty 2020 to długo wyczekiwana promocja -55% na kosmetyki kolorowe. Nie ukrywam, że ja również na nią czekam. Zawsze to dobry moment na kupienie nowych kosmetyków, nowych odcieni podkładów do wypróbowania. Przy tak dużej obniżce nie ma się poczucia pieniędzy wyrzuconych w błoto.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

promocje rossmann luty 2020

Promocje w Rossmann luty 2020

Na czym polegają promocje w Rossmannie?

Najpopularniejsze promocje w sklepach Rossmann to zdecydowanie akcje 2 + 2 GRATIS w Rossmannie. Przy zakupie dwóch produktów – wybrać dwa kolejne za darmo. Każdy może skorzystać z tej wyprzedaży kosmetyków! Rossmann promocja luty 2021 -55% dotyczyć będzie najprawdopodobniej kosmetyków kolorowych i można spodziewać się zniżki -55% na wszystkie kosmetyki do makijażu! Trzeba przyznać, że wiele Klientek czekało na tą edycję od wielu miesięcy.

Najlepszy bronzer pod słońcem – odkrycie za 14 zł z Rossmanna

promocja rossmann maj 2020

Promocje w Rossmann luty 2021

Produkty na wyprzedaży w Rossmann w styczniu 2021 r.

W styczniu 2021 r. można kupić w fajnych cenach podkłady i perfumy oraz tusze do rzęs (w tym jeden z moich ulubionych, czyli Bourjois). W duże obniżce jest również kultowy już podkład L’oreal True Match, którego używałam przez wiele miesięcy. Kosmetyczny “pewniak”. W Rossmannie można kupić fajne plannery, ja nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez kalendarza i plannera.

Promocje w Rossmann luty 2020 promocje w rossmann na styczeń 2021 promocje w rossmann na luty 2021 luty 2021 promocje w rossmann wyprzedaże w rossmann luty 2021

produkty na wyprzedaży w Rossmann w styczniu 2021 r.

Suszarki i prostownice wyprzedaży w Lidlu – zobacz ceny w sklepie

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge